Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10760
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sławek straci przytomność

Niekontrolowane napady szału, problemy ze snem i notoryczne zmęczenie - czy tak czuje się zdrowy człowiek?

Odkąd Sławek Dziedzic odzyskał przytomność po bandyckim napadzie chuliganów, nie jest sobą... Lekarze twierdzą, że to szok pourazowy. Czy przypadkiem nie bagatelizują poważnych problemów?

Reklama

Z każdym dniem Sławek (Mariusz Słupiński) czuje się gorzej i zachowuje się coraz bardziej nieprzewidywalnie. Czy to normalne? Renata (Marta Jankowska), choć wierzy, że te dolegliwości miną, prosi narzeczonego aby opowiedział o wszystkim lekarzowi.

Sławek reaguje na to, po raz kolejny, szałem! Wykrzykuje Kraszewskiej, żeby przestała go traktować jak wariata i sama poszła się leczyć! Załamana Renata wychodzi do pracy. Po drodze dzwoni do Dziedzicowej (Bożena Adamek) i prosi ją, żeby wpadła do syna.

Zastrzega jedocześnie, że Sławek nie może poczuć się kontrolowany! Matka Sławka składa synowi wizytę, która, bez wyraźnych przyczyn, przebiega w dość burzliwej atmosferze. Dziedzicowa na własnej skórze odczuwa to, o czym wcześniej słyszała od Renaty... Po jej wyjściu Sławek nie może dojść do siebie. Zaczyna do niego docierać, że dzieje się z nim coś złego...

Niedługo po tym Renata, tknięta przeczuciem, dzwoni do narzeczonego. Ten jednak nie odbiera telefonu. Kraszewska natychmiast wraca do domu, gdzie zastaje nieprzytomnego Sławka…

Co tak naprawdę dzieje się ze Sławkiem? Czy lekarze po raz kolejny będą bagatelizować jego problem? Ile jeszcze upokorzeń może znieść Renata? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w najbliższych odcinkach serialu.

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje