Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10303
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Skorzystały z zaproszenia na... zakupy

Domy mody i firmy odzieżowe dwoją się i troją, by w okresie przedświątecznym przyciągnąć do swoich sklepów gwiazdy i celebrytki. Z zaproszenia na zakupy w jednym z warszawskich salonów skorzystała w środę m.in. Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej".


Reklama

Nawet najbardziej zapracowane panie znajdą w okresie poprzedzającym święta i karnawał czas, by pomyszkować wśród wieszaków wiszących w salonach odzieżowych w poszukiwaniu kreacji, którymi mogłyby zachwycić podczas Bożego Narodzenia i w sylwestrową noc.

Przekonali się o tym właśnie szefowie jednego z modnych warszawskich sklepów, którzy na zakupy zaprosili kilka znanych z seriali gwiazd. Przy okazji zaprezentowali swoim sławnym klientkom najnowszą kolekcję kreacji firmy odzieżowej Pinko.

Z zaproszenia na pokaz i zakupy skorzystały: znana z wyśmienitego gustu Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej", zawsze elegancka i dostojna Tamara Arciuch, czyli Anna Gruszyńska z "M jak miłość", ciesząca się ostatnio nienaganną figurą Katarzyna Figura, czyli Marianna Szawarska z "Wszystko przed nami", i robiąca coraz większą karierę na stołecznych salonach Anna Gzyra, czyli Sylwia Okońska z "M jak miłość".

- Nie znam kobiety, która nie chciałaby wyglądać ładnie, a w tym sklepie znaleźć można naprawdę ładne i bardzo kobiece kreacje - powiedziała po zakupach Katarzyna Figura.

Widok gwiazd nie zaskoczył klientek salonu, które przyzwyczajone są do tego, że sklep często odwiedzają panie znane z seriali i filmów.

Zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w nim zdjęcia aktorek, które w środę pojawiły się na pokazie i zakupach w salonie Pinko.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje