Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10793
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serialowe propozycje TVN na jesień 2014

6. sezon "Prawa Agaty", 5. seria "Lekarzy" i kolejne odcinki "Na Wspólnej" - jesień tego roku należeć będzie w telewizji TVN do kontynuacji lubianych i sprawdzonych formatów. Po wakacjach na antenie stacji pojawi się tylko jeden nowy serial - opowiadająca o życiu uczniów gimnazjów i liceów "Szkoła" .


Reklama

Serialowa jesień zacznie się w TVN już 1 września. Tego dnia o godzinie 15.00 po raz pierwszy będziemy mieli okazję spotkać się z nastolatkami ze "Szkoły" - nowego serialu z kategorii scripted docu. 2 godziny później po wakacyjnej przerwie na antenę stacji wróci "Ukryta prawda", a o godzinie 18.00 "Szpital". Wieczorem zaś - punktualnie o 20.10 - dowiemy się, co słychać u bohaterów "Na Wspólnej" - serialu goszczącego w TVN od stycznia 2003 roku.

Następnego dnia, 2 września o godzinie 21.30, TVN zaprosi swych widzów na pierwsze tej jesieni spotkanie z mecenas Agatą Przybysz z "Prawa Agaty", jej przyjaciółmi i klientami. Najdłużej, bo aż do 7 września czekać będziemy musieli na powrót "Lekarzy". Emisja 5. sezonu wzbudzającego coraz większe emocje serialu rozpocznie się 7 września o godzinie 21.00.

"Lekarze", emisja w niedziele o godzinie 21.00 (począwszy od 7 września)

Do grona pracujących w toruńskim szpitalu lekarzy dołączy tej jesieni dwoje specjalistów - chirurg Przemek Karski (Borys Szyc) i neurochirurg Anna Bogna Zaniewska (Olga Bołądź). Producenci serialu zapowiadają, że 5. seria obfitować będzie nie tylko w nowe postacie, ale też w... romanse, pożegnania i dylematy.

Alicja (Magdalena Różczka) otrząśnie się wreszcie po tragedii, jaka ją spotkała i na nowo będzie chciała spróbować szczęścia u boku mężczyzny. Zwróci uwagę na Przemka Karskiego, z którym oprócz spraw zawodowych połączy ją też miłość do sportu.

Orda (Wojciech Zieliński) wreszcie wróci do zawodu i zacznie pracować jako lekarz pogotowia ratunkowego, ale nie przestanie dążyć do zdobycia stałej posady w Copernicusie, nawet za cenę utraty miłości Sylwii (Katarzyna Bujakiewicz). Rozstrzygną się również losy Elżbiety Bosak (Danuta Stenka), która padnie ofiarą intrygi Karkoszki (Krzysztof Jędrysek) i wiceprezydenta miasta.

Czy Krzysztof (Piotr Polk) pomoże jej pokonać wszystkie przeciwności losu? Także sytuacja pomiędzy Basią (Aleksandra Hamkało), Leonem (Jacek Koman) i ordynatorem Michałem Karkoszką wciąż nie będzie jasna. Młoda lekarka zmęczona kłopotami sercowymi będzie chciała przenieść się do innego szpitala. Tymczasem w życiu uczuciowym Michała znowu pojawi się tajemnicza Paulina (Monika Buchowiec), która okaże się świetnym chirurgiem plastycznym.

W gościnnych rolach zobaczymy po wakacjach w "Lekarzach" m.in.  Andrzeja Deskura, Monikę Krzywkowską, Krzysztofa Tyńca, Halinę Rowicką, Piotra Siwkiewicza i Piotra Bajora.

"Na Wspólnej", emisja od  poniedziałku do czwartku o godzinie 20.10 (począwszy od 1 września)

W życiu bohaterów uwielbianego przez widzów już od 11 lat serialu szykują się tej jesieni wielkie zmiany. Pojawią się nowe postacie, nowe związki i nowe intrygi.

Ku zaskoczeniu wszystkich Ilona Zdybicka (Anna Samusionek) będzie w ciąży z Maksem (Adam Fidusiewicz)! Sprawa wyjdzie na jaw w dość niecodziennych okolicznościach... Maks, nie mając pojęcia o tym, że Ilona nosi jego dziecko, zechce się na niej zemścić za bezwzględne przejęcie Budmaksu. I bez żadnych skrupułów wystawi Zdybicką służbom Centralnego Biura Antykorupcyjnego!

W nowych odcinkach będziemy świadkami dalszych losów pary, która od początku wzbudza ogromne zainteresowanie - czyli Basi (Grażyna Wolszczak) i nieobliczalnego Smolnego (Łukasz Konopka). Jesienią zobaczymy także dramatyczną i wzruszającą walkę Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur) o upragnione dziecko. Ula (Ania Niedźwiecka), podczas kontrolnej wizyty pracownicy ośrodka adopcyjnego, niechcący zdradzi, że mama jest poważnie chora. I tak ruszy bezlitosna państwowa maszyna... Wyjdzie na jaw, że Zuza ukryła podczas procesu adopcyjnego to, że jest nosicielką wirusa HIV. Ula zostanie Hofferom odebrana...

W nadchodzącym sezonie TVN wyemituje 2000. odcinek swego sztandarowego serialu.

- Niezmiennie staramy się dostarczyć widzom wielu emocji, wzruszeń i uśmiechu. A w nowym sezonie, jeszcze bardziej niż dotychczas, spróbujemy zaskoczyć naszą młodszą widownię! - zapowiadają twórcy "Na Wspólnej".

"Prawo Agaty", emisja we wtorki o godzinie 21.30 (począwszy od 2 września)

W nowym sezonie Agata (Agnieszka Dygant) nie będzie mogła w swej pracy liczyć ani na wsparcie Doroty (Daria Widawska), w której życiu zaszły radykalne zmiany, ani
na pomoc Dębskiego (Leszek Lichota), który przeszedł do kancelarii Czerskiej (Anna Dereszowska). Razem z Bartkiem (Michał Mikołajczak) z niecierpliwością czekać będzie na moment, gdy do ich zespołu dołączy Okońska (Małgorzata Kożuchowska). Ich przyszła wspólniczka nieoczekiwanie dostanie jednak zupełnie inną propozycję.

Agata odkryje, że jest w ciąży i postanowi wreszcie zadbać o siebie, pozostawiając pracę na drugim planie. Okaże się to jednak znacznie trudniejsze niż przypuszczała... W dodatku nie będzie wiedziała, jak o swym stanie poinformować Marka, czyli przyszłego ojca, z którym przecież się rozstała.

W życiu Dębskiego z kolei pojawi się dawna przyjaciółka Ewa (w tej roli zobaczymy Magdalenę Walach), a Dorota przyjmie propozycję objęcia stanowiska w sądzie rodzinnym...

Jesienią w "Prawie Agaty" w gościnnych epizodach zobaczymy m.in. Mateusza Janickiego, Olgę Bończyk, Mikołaja Roznerskiego, Dorotę Landowską, Andrzeja Zielińskiego, Magdalenę Schejbal, Wojciecha Malajkata i Julię Kamińską.

"Szkoła", emisja od  poniedziałku do piątku o godzinie 15.00 (począwszy od 1 września)

"Szkoła" to serial z kategorii scripted docu, którego akcja skupiona jest na życiu uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji, szukanie nowych doświadczeń, pierwsze zauroczenia - to właśnie ich codzienność. Wyzwania, jakie stawia przed nimi współczesny świat, i problemy, z którymi się zmagają, wielokrotnie znajdują swoje ujście w zachowaniu młodzieży. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania, a nawet nieodpowiedzialne zabawy, to tylko część wątków, jakie zobaczymy w "Szkole". Inspiracją dla scenarzystów serialu stały się prawdziwe historie współczesnych nastolatków.

W każdym z odcinków poznamy historie uczniów, w których nauczyciele odegrają bardzo ważną rolę. Życzliwa i profesjonalna pomoc pedagogów będzie równoważyć wybryki nastolatków. Widzom uświadomi, że z każdej trudnej sytuacji można znaleźć wyjście, a pozornie nawet najgorszy problem można mądrze rozwiązać. Każdy z odcinków "Szkoły" tworzy odrębną całość, a ich finałem jest rozwiązanie problemu głównych bohaterów.

Oprócz premierowej "Szkoły" jesienią w TVN pojawią się nowe odcinki "Szpitala" (emisja od  poniedziałku do piątku o godzinie 18.00 począwszy od 1 września) oraz "Ukrytej prawdy" (emisja od  poniedziałku do piątku o godzinie 17.00 począwszy od 1 września).


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Prawo Agaty | Lekarze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje