Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10407
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Seksualna afera "Na Wspólnej"

Wkrótce wokół senatora Damiana Cieślika (Waldemar Błaszczyk) rozpęta się medialne piekło. Nawet jego własna narzeczona Monika (Sylwia Gliwa) nie uwierzy w tłumaczenia, że między nim a młodziutką asystentką Zosią (Justyna Schneider) do niczego nie doszło.


Reklama

Na domiar złego Lipska udzieli telewizyjnego wywiadu, w którym opowie, że podczas delegacji Cieślik robił jej seksualne propozycje, ale go spławiła. A kiedy po powrocie złożyła wymówienie, rzucił się na nią i próbował zgwałcić w senatorskim biurze. Łamiącym głosem doda, że jeszcze nigdy nie została tak upokorzona.

Damian będzie zdruzgotany takim obrotem spraw. Puszczą mu nerwy, gdy zorientuje się, że znalazł się na celowniku paparazziego. Rzuci się na mężczyznę z pięściami.

Nagabywani przez dziennikarzy senatorowie postanowią na razie nie komentować afery z udziałem ich kolegi. Wszystko wskazuje jednak na to, że Cieślik straci immunitet, a nawet mandat senatorski.

Żaneta (Anna Guzik) uzna, że Zosia kłamie w żywe oczy i zasugeruje Cieślikowi, że powinien oskarżyć ją o zniesławienie. - Nie chcę mieć już z tą kobietą do czynienia! - stwierdzi senator.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje