Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10212
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sekrety, kłamstwa i zdrada?

W małżeństwie Małgosi (Anna Kerth) i Piotra (Maciej Jachowski) pojawi się pierwszy poważny kryzys. Ona będzie podejrzewać go o zdradę i zacznie sprawdzać...

Jak po ślubie z Piotrem Czubakiem zmieniło się życie Małgosi Zimińskiej?

Reklama

- Po ślubie szybko pojawiły się problemy - mówi Anna Kerth, serialowa Małgosia Zimińska. - Piotr oczekuje od swojej żony, która jest nowoczesną dziennikarką, żeby się całkowicie zmieniła. Chce mieć u swego boku kobietę, która stworzy ognisko domowe. Będzie wychowywać dzieci, zajmować się kuchnią i czekać na męża. Zresztą sporo rozmawiali na ten temat i moja bohaterka zaczęła się do tego naginać. Dla dobra małżeństwa gotowa jest nawet zajść w ciążę i urodzić dziecko.

Czy wcześniej grała już pani matki?

- Od jakiegoś czasu jestem obsadzana w takich rolach. Miałam dzieci w rozmaitych produkcjach Szkocji, a także w filmie "Last supper" Filipa Syczyńskiego. W "Jeremim" Macieja Górskiego byłam matką dwunastoletniego chłopca, a w "Happy Birthday Mum" miałam córeczkę w tym samym wieku. Przede mną kolejna krótka fabuła. Tym razem będę dopiero oczekiwać potomka. Bycie matką na planie wiele mnie uczy, ale i śmieszy, że tak mnie obsadzają. Sama przecież nie mam jeszcze dzieci

A ma pani instynkt macierzyński?

- Generalnie bardzo lubię dzieci. Mam bratanicę, bratanka i dużo maluchów dookoła. W dużym stopniu dzięki nim praca z dziećmi na planie sprawia mi przyjemność. Myślę, że udało mi się odnaleźć w rolach matek, choć były one bardzo różne. Od palaczki z wieloma problemami w "Jeremim" po matkę z mieszanej rodziny polsko-bułgarskiej, która wychowuje dziecko w języku angielskim.

Wracając do serialu "Na Wspólnej". Czy Małgosia bywa zaborcza i zazdrosna o swojego męża?

- Z pozoru nie. Wkrótce jednak zrobi się podejrzliwa. Zacznie przeczuwać, że coś jest nie tak. Zresztą jeszcze przed ślubem wyprowadziła się od Piotra z powodu braku stuprocentowego zaufania do niego. Intuicja podpowie jej, że mąż ją okłamuje. Coś ukrywa, a ona nie wie, o co chodzi. W związku z tym stanie się coraz bardziej zaborczą żoną. Będzie podejrzewać Piotra o zdradę i zacznie go sprawdzać. Lecz nie ujawnię, jakie będą efekty jej prywatnego śledztwa, bo nie chcę psuć widzom niespodzianki. Zapraszam do oglądania kolejnych odcinków "Na Wspólnej"!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Dowiedz się więcej na temat: Anna Kerth | Maciej Jachowski | Na Wspólnej | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje