Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10326
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sekret Jurka

Gdy tylko Roman (Waldemar Obłoza) dowie się, że Jurek (Waldemar Barwiński) nie jest gejem, zrobi się o niego zazdrosny i zabroni Honoracie (Aleksandra Konieczna) zapraszać go do domu! Poznaj szczegóły!Ujawniamy, że w 1743. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 11 kwietnia) Honorata z zadowoleniem oznajmi Romanowi, że w minionym miesiącu jej sklep przyniósł rekordowy dochód.

Reklama

- To zasługa Jurka, który potrafi doskonale ubrać nie tylko kobiety, ale także mężczyzn - wyjaśni Leśniewska. - Ostatnio przyprowadził do sklepu swoich kolegów i dobrał im szałowe kreacje.

W tym momencie do Romana zacznie docierać, że Kossowski jest gejem. Leśniewska uzna, że to absurd. Jakiś czas później znajdzie na zapleczu sklepu torbę z damskimi fatałaszkami. - Kupiłem je dla swojej siostry, która jest artystką estradową i uwielbia takie ekscentryczne ciuchy - wyjaśni nieco zmieszany Jurek.

Honorata zaproponuje, żeby wpadł do niej wieczorem.

- Mam w szafie trochę swoich starych ubrań, które mogłyby przypaść do gustu twojej siostrze - wyjaśni.

Kossowski będzie zachwycony podarkami, które otrzymał od szefowej. Nieoczekiwanie powie, że dawno nie był z nikim tak blisko jak z nią.

- Siostra jest cały czas w rozjazdach i rzadko mam okazję ją widywać - doda.

Gdy Leśniewska zapyta go, czy nie ma dziewczyny lub chłopaka, Kossowski obruszy się,  że szefowa uważa go za homoseksualistę.

- Często jestem brany za geja i pewnie dlatego wciąż nie mogę sobie znaleźć kobiety - przyzna Jurek. - Trzy lata temu odeszła ode mnie żona.

Na wieść o tym, że Jurek nie jest gejem, Hoffer zabroni Honoracie zapraszać go do domu...

Jaką tajemnicę skrywa sprzedawca Jurek Kossowski?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale | Waldemar Barwiński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje