Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10207
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rozwód rodziców zniszczy mu dzieciństwo?

Kubuś Brzozowski nie radzi sobie z rozwodem Basi i Andrzeja. Złość i agresję wyładowuje w szkole na kolegach. Ojciec jednego z nich chce zgłosić sprawę na policję! Co jeszcze wydarzy się w najbliższym, 1781. odcinku "Na Wspólnej"? Sprawdź!

 

Kubuś dotkliwie bije kolegę z klasy

Reklama

Basia dostaje telefon ze szkoły Kubusia - jej syn dotkliwie pobił swojego kolegę! Roztrzęsiona Brzozowska dowiaduje się od wychowawczyni, że Kubuś już od jakiegoś czasu zachowuje się agresywnie!

Basia ma nadzieję, że przeprosiny wystarczą, jednak ojciec pobitego chłopca zamierza zgłosić sprawę na policję!

Biznesmen Bednarski zaczyna czarować Ewę

Bednarski przychodzi do Ewy - czarująco dziękuje jej za umówienie rozmowy z senatorem. Biznesmen tłumaczy Cieślikowi, że ustawa, nad którą właśnie pracuje senat może bardzo zaszkodzić fundacjom, które pomagają dzieciom!

Damian - sam chcąc zachować obiektywizm - na wizytę w fundacji Bednarskiego wysyła Ewę. Hofferowej ten pomysł bardzo się podoba...

Wydawnictwo Kingi zagrożone sprzedażą

Kinga dowiaduje się od dyrektora, że - ponieważ zyski drastycznie spadły - korporacja zastanawia się nad sprzedaniem ich wydawnictwa!

Dyrektor uważa, że aby temu zapobiec, konieczne są zwolnienia. Brzozowska nie chce się z tym pogodzić! Musi wymyślić inny plan ratunkowy...

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje