Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10034
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Romans z pilotem!

W nowym sezonie telenoweli "Na Wspólnej" życie Marty Konarskiej (Joanna Jabłczyńska) wywróci do góry nogami pilot Janusz Gajewski, w roli którego zobaczymy Radosława Pazurę.

Młodszy brat Cezarego Pazury zasili obsadę serialu od odcinka 1341. (jego emisja planowana jest na listopad br.).

Reklama

Janusz Gajewski jest pilotem, a jednocześnie rozwiedzionym ojcem 11-letniego Patryka. W życiu koncentruje się na wychowaniu syna, o którego stoczył batalię z eksżoną (kobieta była uzależniona od narkotyków i alkoholu, aktualnie przebywa na odwyku w USA).

Gajewski prowadzi Fundację Pomocy Pokrzywdzonym Ojcom. Któregoś dnia pojawi się w TVN Warszawa, gdzie pracuje Marta Konarska i oświadczy prosto z mostu, że drażni go jej autorski program "Mama w wielkim mieście"! Powód? Audycja sugeruje, że wychowaniem dzieci zajmują się wyłącznie kobiety, a to wierutna bzdura.

On sam jest tego najlepszym przykładem. Na dodatek to właśnie matki często nie chcą, by ojcowie uczestniczyli w wychowywaniu swoich dzieci! Tak właśnie było w jego przypadku.

Gajewski okaże się bardzo przekonywujący, dlatego Marta zaprosi go do swojego programu. Dokładnie pozna motywację działalności pilota. Ten wywiad odmieni jej życie…

Czy Marta Konarska uwikła się w romans z przystojnym pilotem?

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | romans

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje