Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9893
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Roman wybaczy Honoracie!

Roman Hoffer znów będzie z Honoratą Leśniewską! Mało tego, ich ślub tuż tuż! Sprawdź, w jakich okolicznościach dojdzie do pojednania sympatycznej pary!

Roman Hoffer (Waldemar Obłoza) i Honorata Leśniewska (Aleksandra Konieczna) z telenoweli "Na Wspólnej" niewątpliwie należą do najsympatyczniejszych serialowych duetów. Tyle tylko, że od jakiegoś czasu - wskutek różnych niedomówień i nieporozumień - nie są już razem. Ale to się zmieni! Oni znów będą razem!

Reklama

Zdradzamy, że do pojednania Honoraty i Romana dojdzie w 1249. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 9 marca). A doprowadzą do tego ich synowie - Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) i Kamil (Kazimierz Mazur).

Mikołaj namówi swoją mamę na kolację w restauracji. Okazją mają być jego sukcesy na stażu. Z kolei Kamil zaprosi ojca na imieniny Zuzy (Małgorzata Socha) do eleganckiego lokalu.

Roman będzie czekał na Kamila i Zuzę w środku restauracji. Bezskutecznie.

Po jakimś czasie postanowi wrócić do domu. W drzwiach natknie się na Leśniewską. Jednocześnie zjawi się kelner i zaprosi "państwa Hofferów" do stolika. Początkowo Roman i Honorata będą bardzo spięci, lecz wkrótce dotrze do nich, że ich spotkanie zostało zaaranżowane. Będą rozbawieni, że tak łatwo dali się podejść swoim dzieciom. Wyjaśnią sobie wszystkie nieporozumienia, które ich poróżniły. Postanowią być razem już na zawsze…

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje