Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9912
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Reklamuje zapach, który daje jej pewność siebie

Małgorzata Socha, czyli Zuzanna Leszczyńska z "Na Wspólnej", została twarzą nowego zmysłowego zapachu Avon Sensuelle i dołączyła do grona światowej sławy gwiazd współpracujących ze znaną firmą produkującą i dystrybuującą kosmetyki.

- Ten zapach to uosobienie kobiecości - mówiła Małgorzata Socha na spotkaniu z przedstawicielami mediów prezentując nowe perfumy.

Reklama

Małgosia, która od dawna uważana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, a od pewnego czasu postrzegana jest jako ikona stylu i dobrego smaku, nie kryje, że propozycję zostania ambasadorką perfum znanej na całym świecie firmy kosmetycznej przyjęła niemal bez zastanowienia.

Jest trzecią sławną Polką zaproszoną do współpracy przez Avon. Wcześniej produkty tej marki firmowały swoimi nazwiskami i twarzami Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", i Joanna Koroniewska, czyli Małgorzata Chodakowska z "M jak miłość".

- Zapach Sensuelle to jakby brakujący element mnie, który pozwala mi poczuć się pewnie i zmysłowo we własnej skórze - twierdzi Małgorzata Socha.

Praca w reklamie to dla serialowej Zuzy z "Na Wspólnej" nic nowego. Jedna z najbardziej rozchwytywanych w naszym kraju gwiazd zachęcała już do zakupów odzieży znanej marki, używania dezodorantu, kupowania pochodzącej z Hiszpanii biżuterii, zaciągania kredytów bankowych i przemierzania polskich dróg luksusowym samochodem.

Od czasu ogromnego sukcesu, jaki Małgorzata Socha odniosła grając Violę Kubasińską w serialu "BrzydUla", aktorka jest wręcz obsypywana ofertami od wielkich koncernów, chcących, aby reklamowała ich produkty. Jej tak zwana "wartość na rynku reklamowym" wzrasta z miesiąca na miesiąc, a sama Małgosia należy dziś do ścisłej czołówki najbardziej pożądanych przez reklamodawców i najlepiej zarabiających w reklamie polskich gwiazd.

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Małgorzata Socha | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje