Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10675
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Przystojni synowie polskich gwiazd

Wraz z wiosenną ramówką do telewizji wróciły programy, w których gwiazdy mogą pokazać się od swojej prywatnej strony. W nowej edycji "Ameryka Express" wystąpi wiele znanych twarzy. Wśród nich jest gwiazda "Na Wspólnej", Grażyna Wolszczak. Widzowie od razu zwrócili uwagę na przystojnego mężczyznę u jej boku.

61-letnia aktorka do programu zwerbowała swojego... syna. W rozmowie z portalem plotkarskim przyznała, że podróż u boku matki może być dla 30-latka obciachem. Wszystko wskazuje jednak na to, że tworzą z synem zgrany duet.

Reklama

Filip jest jedynym synem Grazyny Wolszczak. W wielkanocną sobotę, 29 marca 1986, aktorka wyszła za Marka Sikorę, aktora i reżysera. Trzy lata później na świat przyszedł Filip. W 1996 roku przeżyli ogromną tragedię. Mąż aktorki zmarł nagle w wieku 37 lat. Wolszczak nie poddała się i poświęcała każdą wolną chwilę Filipowi. Udowodnili, że razem mogą przetrwać wszystko.

Ekstremalna przygoda w programie tylko ich do siebie zbliżyła. Zawodowo Filip nie poszedł w ślady mamy. Zamiast aktorstwa wybrał branżę IT. Fani aktorki zastanawiają się jednak czy teraz Filip nie zagości w show-biznesie na dłużej. 

W sieci jest pełno komentarzy na temat urody 30-latka. Niektórzy porównują go do aktora Jamiego Dornana, znanego z roli Christiana Greya. Trzeba przyznać, że urody mu z pewnością nie brakuje. Nie jest zresztą jedynym przystojniakiem wśród synów polskich gwiazd. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje