Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10765
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przeprowadzi rewolucję "Na Wspólnej"!

Tego jeszcze w "Na Wspólnej" nie było. Po wakacjach w małżeństwie Ziębów mocno zaiskrzy. Powód? Kobieta!

 

Reklama

Choć Maria i Włodek (Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz) są ze sobą wiele lat, uczucie, które ich łączy, jest wciąż intensywne i pełne namiętności. Niedawno byliśmy świadkami zazdrości, z jaką Zięba musiał sobie poradzić, gdy na horyzoncie pojawiła się dawna miłość jego żony - Tadeusz (Jerzy Schejbal).

Teraz sytuacja się odwróci: niezwykle temperamentna Maria poczuje się zagrożona z powodu kobiety, która pewnego dnia wkroczy do ich baru. To Magda Gessler, specjalistka od kulinariów słynąca z tego, że zawsze wyraża wprost to, co myśli, nie przebierając przy tym w słowach.

- Mam taki temperament, jaki mam. Południowy - mówi o sobie restauratorka. - Czy się zmienię? Staram się być mniej emocjonalna. Nie zamierzam jednak mówić tego, co inni chcą usłyszeć...

I tak właśnie będzie, gdy gwiazda "Kuchennych rewolucji" zjawi się u Ziębów. Skrytykuje kuchnię Marii, na co ta zareaguje bardzo emocjonalnie.

Sytuacja będzie się rozwijać, bowiem restauratorka zadomowi się w serialu na dłużej. Oczaruje Włodka nie tylko swoimi zawodowymi osiągnięciami, ale przede wszystkim urokiem osobistym, co Ziębową doprowadzi do szału.

Fanów "Kuchennych rewolucji" uspokajamy: Magda Gessler nie zamierza porzucić programu na rzecz aktorstwa. Ma po prostu, jak często podkreśla, apetyt na życie i kolejne wyzwania.

- Maluję, kocham, piszę, dekoruję, marzę, pływam, gotuję... - wylicza. Kilka lat temu zagrała epizod w "Niani", teraz zagości w "Na Wspólnej".


AT

 


Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama