Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10765
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Protekcja w "Na Wspólnej"?

Kamil nie może sobie wybaczyć, że próbował dostać się na staż do doktora Ostrowskiego przy pomocy protekcji. Sam nie wie, co go opętało - to przecież zupełnie nie w jego stylu!

Jedynym jego usprawiedliwieniem jest to, że stając przed szansą uczenia się zawodu od prawdziwego guru w dziedzinie kardiochirurgii, gotów był podjąć nawet takie kroki... Teraz młody Hoffer żałuje i w desperacki sposób próbuje ratować swoją reputację!

Reklama

Kamil (Kazimierz Mazur) postanawia po raz ostatni porozmawiać z doktorem Ostrowskim (Marek Kalita). Tłumaczy Zuzie (Małgorzata Socha), że już nie wierzy w to, że ma szansę dostać się do niego na oddział - chce jedynie wytłumaczyć swoje zachowanie. Nie jest przecież z tych, którzy próbują załatwić sobie pracę "po znajomości"!

Ostrowski traktuje go jednak bardzo protekcjonalnie, dając do zrozumienia że niczego już nie wskóra. Z jednej strony Kamil jest załamany, że nierozważnym posunięciem przekreślił szansę na pracę ze swoim mistrzem, z drugiej - jest pod jeszcze większym wrażeniem jego zasad!

Ostrowski to uznany kardiochirurg, w swojej dziedzinie prawdziwy guru. Jednocześnie to człowiek, którego nie da się jednoznacznie ocenić, bo ma dość trudny i absolutnie bezkompromisowy charakter. Bez wątpienia nie należy on do najmilszych osób, ale możliwość obcowania z nim i uczenia się od niego zawodu to marzenie wszystkich przyszłych lekarzy. W tym również młodego Hoffera. Czy jego marzenie, mimo niefortunnego pierwszego wrażenia, jakie zrobił na Ostrowskim, będzie miało szansę się ziścić? Przekonamy się w dzisiejszym odcinku "Na Wspólnej"!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje