Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10301
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Prawdziwy wysyp gwiazd!

To był prawdziwy wysyp... gwiazd! Na konferencji ramówkowej TVN pojawiły się niemal wszystkie gwiazdy i gwiazdki stacji. Byli wśród nich przedstawiciele seriali, które od września wrócą lub zadebiutują na antenie.

Nowy sensacyjny serial "Układ warszawski" emitowany będzie w niedzielne wieczory tuż po "Tańcu z gwiazdami". Premierowy odcinek zostanie pokazany w TVN już 4 września. Do obejrzenia bardzo ciekawie zapowiadającej się 13-odcinkowej opowieści o grupie policjantów z czerniakowskiego komisariatu zachęcali osobiście: Lesław Żurek, czyli serialowy Marek Oporny, Olga Bołądź, czyli Zuzanna Szarek, Katarzyna Gniewkowska, czyli Elżbieta Oporna, Bartłomiej Topa, czyli Zbigniew Sikorek, Adam Ferency, czyli Artur "Kosa" Kosecki, oraz Alan Andersz, czyli Wojciech "Młody" Maciejewski.

Reklama

Na 2 września zaplanowano emisję pierwszego odcinka serialu komediowego "Wszyscy kochają Romana". O tym, że w piątkowe wieczory o godzinie 20:00 koniecznie trzeba zarezerwować sobie czas na spotkanie ze zwariowaną rodzinką uznanego dziennikarza sportowego, starali się przekonać gości konferencji: Aneta Todorczuk-Perchuć, czyli Dorota, Bartek Kasprzykowski, czyli Roman, Anna Seniuk, czyli Maryla, Joachim Lamża, czyli Zygmunt, oraz raper Tede, czyli Robert.

Fani "Przepisu na życie" i "Prosto w serce" z pewnością ucieszą się, że ich ulubione seriale po wakacjach wrócą na antenę. "Przepis na życie" będzie można oglądać we wtorki o godzinie 21:30 (nowe odcinki już od 6 września), "Prosto w serce" - codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55 (od 5 września).

Gwiazdy obu seriali obecne były na konferencji ramówkowej TVN, ale tuż po jej zakończeniu wróciły do pracy na planie.

Bardzo okazale prezentowała się na konferencji ekipa telenoweli "Na Wspólnej". Serial po wakacjach wróci na ekrany w nieco odmienionej, odświeżonej formie. Producenci zapowiadają, że pojawi się mnóstwo nowych bohaterów, którzy przyczynią się do wielu zmian w życiu mieszkańców kamienicy na Wspólnej. Emisja nowych odcinków planowana jest od 5 września. Z bohaterami telenoweli będziemy mogli spotykać się codziennie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:05.

Na antenie TVN nie zabraknie też znanych i lubianych seriali fabularno-dokumentalnych. Od września czeka nas znowu sporo wrażeń dzięki bohaterom "W11", "Detektywów", "Sędzi Anny Marii Wesołowskiej" i "Sądu rodzinnego".

W naszej galerii znajdziecie mnóstwo zdjęć z wtorkowej konferencji TVN. Sprawdźcie, jak gwiazdy stacji prezentowały się w warszawskim Studiu Tęcza.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama