Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9979
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Prawda wyjdzie na jaw?

W małżeństwie Zimińskich znowu atmosfera jest bardzo napięta. Tym razem jednak to nie Danka a Marek jest tego sprawcą! Ukradkowe wyjścia z domu, wymigiwanie się od rodzinnego obiadu i kłamstwo, które z reguły ma krótkie nogi – to, zdaniem Zimińskiej, oznaki zdrady! Danka nie przypuszcza nawet, że Marek poszedł w jej ślady - a właściwie kroki - i zaczął naukę gorącego tanga! Do czego doprowadzą ich wzajemne kłamstewka? Na szali jest przecież ich małżeństwo…

Marek (Grzegorz Gzyl) jest cały obolały po treningach tanecznych. Tłumaczy żonie i córce, że prawdopodobnie dopada go grypa. Ola (Marta Wierzbicka) podejrzewa jednak, że chodzi o coś innego. Danuta (Lucyna Malec) mówi mężowi, że Gosia (Anna Kerth) zapowiedziała się dzisiaj na obiad.

Reklama

Marek tłumaczy żonie, że jego nie będzie - ma dziś bardzo ważne spotkanie z klientem. Zimińska nie kryje rozczarowania. Po południu spotyka przed domem Milenę (Matylda Paszczenko). Kobieta przynosi jakieś dokumenty, których Marek zapomniał zabrać z biura. Przy okazji wychodzi na jaw, że Zimiński oszukał żonę mówiąc o spotkaniu służbowym! Teraz dopiero się zacznie...
 
Tymczasem Zimiński rozpoczyna kolejną lekcję tanga. Jest zawiedziony, kiedy okazuje się, że nadal nie ma dla niego partnerki i musi tańczyć z Ricardo (Stefan Terrazzino). Nie poddaje się jednak. Instruktor chwali jego determinację i daje do zrozumienia, że zrobił spore postępy.

Wieczorem Danuta opowiada mężowi o wizycie Mileny. Pyta go, gdzie był przez całe popołudnie?! Chce wiedzieć, co takiego robi jej mąż?! Marek daje jej taką samą odpowiedź, jaką sam usłyszał niedawno z jej ust - oznajmia, że przygotowuje dla niej niespodziankę i jasno daje do zrozumienia, że żona nie wyciągnie z niego ani słowa więcej! Danka  jest wściekła z zazdrości... i ciekawości!

Kiedy Zimińscy w końcu odkryją swoje tajemnice? Jak skończy się ta historia kryzysu małżeńskiego - z gorącym tangiem w tle?

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje