Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10298
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pożar na Wspólnej!

Wkrótce Ewę (Ewa Gawryluk) i Żanetę (Anna Guzik) czeka piekło. Powód? W ich biurze turystycznym Babki Travel wybuchnie pożar, który doszczętnie zniszczy lokal i doprowadzi je do bankructwa.


Reklama

Zdradzamy, że pożar w biurze turystycznym Ewy i Żanety wybuchnie w 1584. odcinku "Na Wspólnej". Jako pierwszy ogień zauważy Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz). Nie zważając na grożące mi niebezpieczeństwo, własnymi siłami postanowi ugasić pożar. Od razu w jego głowie zrodzi się dramatyczne pytanie: czy w płonącym biurze podróży jest któraś z dziewczyn?

Widzowie "Na Wspólnej" będą świadkami widowiskowej akcji ratunkowej strażaków. W czasie jej trwania na dziecińcu pojawi się Żaneta, która zacznie dramatyzować, że Ewa może być wśród płomieni!

Świadkiem pożaru będzie też Michał (Robert Kudelski), który akurat wyjdzie na spacer ze swoim synkiem Ignasiem. Niestety, i on okaże się bezradny wobec żywiołu.
Gdy akcja strażaków będzie już dobiegała końca, na Wspólną przyjdzie Ewa. Cała i zdrowa! Na szczęście miała do załatwienia jakieś sprawy na mieście.                         

Choć Ewa i Żaneta stracą swoje biuro podróży, ich rozpacz i smutek przykryje radość z ocalonego życia.

- To przecież mogło skończyć się dla nas znacznie gorzej - ocenią dziewczyny. - Za jakiś czas pomyślimy o nowym biznesie.

 

 


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje