Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10033
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powrót syna marnotrawnego!

Bogdan to adoptowany syn Marii i Włodka, który od ponad 20 lat nie dawał znaku życia. Nagle zjawi się w ich barze na Wspólnej. Jak zareagują na jego widok?

Co przywiedzie Bogdana Berga (Wojciech Brzeziński) do baru Ziębów? Przypadkiem trafi tam śladem swojego syna Franka (Natan Czyżewski) i córki Kasi (Julia Chatys).

Reklama

- Gdy tylko pojawi się na Wspólnej, Maria natychmiast rozpozna w nim długo niewidzianego syna - zdradza Bożena Dykiel. - Moja bohaterka wzruszy się na jego widok i powita go serdecznie. Tak, jakby nigdy nic złego między nimi się nie wydarzyło. Lecz Bogdan nie będzie chciał z nią rozmawiać - dodaje.

Szybko pożegna się i obieca, że wkrótce ponownie złoży rodzicom wizytę. Ziębowa nabierze obaw, że syn znów zniknie jak przed laty! Na szczęście tak się nie stanie.

Trudne dziecko

Bogdan jako mały chłopiec został adoptowany przez Marię i Włodka. Do 18. roku życia nie wiedział, że był wzięty przez Ziębów z domu dziecka. Żył w przekonaniu, że to jego biologiczni rodzice. Gdy odkrył prawdę, bez słowa zniknął z domu.

Minęło już ponad 20 lat, a on wciąż się nie odzywał. - Historia związana z adoptowanym synem Ziębów ma głębsze podłoże - mówi Mieczysław Hryniewicz, czyli serialowy Włodek.

- Bogdan był trudnym nastolatkiem i wdał się w złe towarzystwo. Żeby go ustrzec przed kłopotami, rodzice wysłali go do internatu. Poczuł się oszukany, gdy dowiedział się, iż pochodzi z bidula. Ma jeszcze żal o inną sprawę. Ale o tym na razie cicho sza!

Dystans i żal

Mimo oporów, Bogdan przełamie się i zdecyduje na spotkanie z rodzicami. - To będzie niezwykle wzruszający moment dla Ziębów! - opowiada Bożena Dykiel.

Dowiedzą się przy okazji, że Bogdan jest marynarzem. Jego małżeństwo rozpadło się kilka lat wcześniej. A była żona niedawno zmarła, w związku z czym Bogdan jest samotnym ojcem wychowującym trójkę dzieci: 11-letniego Franka, 15-letnią Kasię i 17-letniego Jarka (Wojtek Rotowski).

Dodajmy, że podczas kolejnych spotkań rodzice wyczują duży dystans ze strony Bogdana. O co ma żal do Marii i Włodka? Na wyjaśnienie tego sekretu przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać...


a.im.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje