Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10768
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powrót Liszowskiej... ale nie "Na Wspólną"

Po urlopie macierzyńskim Joanna Liszowska wraca na deski Teatru 6. Piętro. Od wrześnie aktorkę będzie można oglądać w spektaklu "Fredro Dla Dorosłych - Mężów i Żon".

Joanna Liszowska w maju urodziła córeczkę Emmę. Od kilku miesięcy nie pojawiała się w pracy ani na branżowych imprezach. Jednak już wiadomo, że artystka wróci do pracy w nowym sezonie teatralnym.

Reklama

Od 23 września będzie można zobaczyć Liszowską na deskach Teatru 6.piętro w spektaklu "Fredro Dla Dorosłych - Mężów i Żon". Aktorka wciela się tam w postać uwodzicielskiej i przewrotnej służącej Justysi.

"Zawsze miło jest wracać do czegoś, co się lubi. Zwłaszcza po przerwie. Ze zdwojoną energią i ogromnym zapałem wracam do Teatru, który zawsze był i jest dla mnie ważny. Wracam między innymi do spektaklu 'Fredro Dla Dorosłych - Mężów i Żon' w Teatrze 6. Piętro. Mam nadzieję, że wciąż wiarygodnie odgrywać będę rolę Justysi - niezamężnej, niezależnej i lekko swawolnej panny (śmiech). Do zobaczenia w Teatrze" - powiedziała Joanna Liszowska.

"Fredro Dla Dorosłych - Mężów i Żon" to zabawa z teatralną tradycją. Jest to opowiadana z humorem historia o zdradzających i zdradzanych mężach, żonach i ich kochankach. Spektakl zagrano już ponad 300 razy, a podczas nieobecności Liszowskiej zastępowała ją Weronika Książkiewicz, która nadal pozostaje w obsadzie spektaklu i będzie grała postać Justysi na zmianę z Liszowską.

W pozostałych rolach występują: Jolanta Fraszyńska, Michał Żebrowski i Konrad Darocha.

A kiedy pani Joanna powróci do swojej roli Anity Wrzos w serialu "Na Wspólnej"? Czekacie na to?

swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje