Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10499
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powiedzieli "tak"!

25 maja to był wyjątkowo romantyczny dzień. Dwie polskie aktorki wybrały go na datę ślubu. Anna Guzik przysięgała miłość i wierność Wojciechowi Tylce, a Karolina Nowakowska Maciejowi Zwolińskiemu.


Reklama

Anna Guzik sakramentalne "tak" powiedziała w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na pięknych zakopiańskich Krzeptówkach. Jej wybranek przywdział tradycyjny strój góralski, ona sama miała suknię projektu Violi Piekut z delikatnymi elementami nawiązującymi do stylu ludowego.

Tańce do rana

Na tę wyjątkową uroczystość zaproszono około setkę gości. Wśród nich wypatrzyliśmy m.in. gwiazdy "Na Wspólnej" - Ewę Gawryluk i Roberta Kudelskiego oraz Darię Widawską i Iwonę Pavlović.

Gościom przygrywała kapela góralska, a weselne tańce prawdopodobnie trwały do białego rana - takie przynajmniej było marzenie panny młodej, która nieraz mówiła o tym w wywiadach.

Z nogą w gipsie

Z weselnym tańcem kłopot miała Karolina Nowakowska, aktorka znana z "M jak miłość". Dosłownie kilka dni przed ślubem, schodząc ze schodów uległa kontuzji - ma złamaną kość śródstopia. Do ołtarza szła w gipsie, opierając się na kulach.

Małżonek, który przysięgał być z nią na dobre i na złe, wziął sobie te słowa do serca - wyniósł ukochaną z kościoła na rękach. Młodzi na miejsce ślubu wybrali uroczy kościół w Żeliszewie Podkościelnym, niedaleko Siedlec.    

ANNA JANIAK

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje