Reklama

Poczatek zwrotów akcji

Serialowe losy bohaterów "Na Wspólnej" w pierwszych dwóch tygodniach października z pewnością nie umkną uwadze widzów. Uciekająca panna młoda, świeżo upieczeni rodzice, małżeństwo po zdradzie... A to dopiero początek zwrotów akcji, które nas czekają.

W najbliższych odcinkach zobaczymy jak Michał (Robert Kudelski) przyznaje się żonie (Ilona Wrońska) do zdrady. Kingę poniosą emocje - najpierw wymierzy mężowi siarczysty policzek, a następnie każe mu się wynieść z domu. Michał przeprowadzi się do Basi i Andrzeja, a przy każdej okazji będzie błagał żoną o wybaczenie. Jego starania jeszcze długo pozostaną jednak bezowocne. Jedyne, co będzie czuła do niego żona to odraza i wielki zawód. Michał, choć późno, uzmysłowi sobie, że sensem jego życie jest rodzina. Wzmocniony radami brata po raz kolejny spróbuje przekonać Kingę, by go wysłuchała, pozwoliła wrócić do domu i ... wybaczyła. Czy okaże się to możliwe?

Reklama

Zawodowa kariera Marty Konarskiej (Joanna Jabłczyńska) nabiera tempa. Jednak nie wszystko idzie gładko. Marcin (Marcin Kwaśny), kolega z którym pracuje, kradnie jej pomysł na nowy program. Zachwycony projektem szef, wyda im polecenie błyskawicznego dopracowania scenariusza. Dla Marty oznaczać to będzie dodatkową pracę po godzinach. Niestety odbije się to negatywnie na jej relacjach z najbliższymi. Praca pod presją czasu okaże się dużym obciążeniem. Wkrótce Marta zorientuje się, że jej kolega utrzymuje "wysokie obroty" dzięki narkotykom. Czy odważy się powiedzieć o tym przełożonym? Czy prawda, że Marcin ukradł jej pomysł wyjdzie na jaw?

Żaneta (Anna Guzik) po definitywnym rozstaniu z Grzegorzem (Leszek Lichota) spróbuje ułożyć sobie życie od nowa. Ziębowie będą pełni obaw, że synowa zechce się od nich uniezależnić i wyprowadzić z Warszawy. Maria (Bożena Dykiel) przyzna się Włodkowi (Mieczysław Hryniewicz), że byłby to dla niej prawdziwy dramat. Tymczasem Julian (Maciej Wierzbicki) spróbuje namówić Żanetę na wspólną wycieczkę zagraniczną. Dziewczyna odmówi, ale w zamian zgodzi się pójść z nim na spacer. Podczas spotkania Julian odbierze tajemniczy telefon. Jakiś mężczyzna zagrozi mu zemstą za to, jak potraktował jego siostrę?

Po tej dziwnej rozmowie Julian szybko pożegna się z Żanetą, po czym zniszczy kartę SIM w swoim telefonie. Zachowanie mężczyzny będzie dawało wiele do myślenia. Kiedy dowie się, że Żaneta ma córkę, będzie bardzo zaskoczony. A na kolejnym umówionym spotkaniu się nie zjawi? Czyżby więc chodziło o Manię? A może ma to związek z tajemniczym telefonem?

Weronika (Renata Dancewicz) wybierze się do kliniki na badania, które będą miały dać jej pewność, że może mieć dzieci. Tego samego będzie oczekiwała od Adama (Zbigniew Stryj).

On jednak uda się do innej kliniki i podda testom na płodność. Wieczorem, kiedy spróbuje powiedzieć żonie o wynikach, ona nie dopuści go do słowa. Będzie miała, bowiem inne plany. Kokieteryjnie spróbuje nakłonić Adama, by zamiast o tym rozmawiać podjęli próbę poczęcia dziecka. Zestresowany Roztocki nieskory będzie jednak do amorów. Co takiego Adam chce powiedzieć żonie?

Maja (Agnieszka Żulewska) i Tadeusz (Jacek Poniedziałek) staną na ślubnym kobiercu. Zanim jednak się to wydarzy, dziewczyna zdradzi Marcie, że ma spore obawy, co do słuszności swojej decyzji. Marta z kolei powie o wszystkim Kamilowi (Kazimierz Mazur), który niewiele myśląc każe Igorowi (Kuba Wesołowski) rzucić wszystko i przyjść do kościoła w dniu ślubu Mai i Tadeusza. Dziewczyna, widząc swojego ukochanego, nie będzie w stanie przysiąc Tadeuszowi miłości.

Spore zamieszanie szykuje się również w rodzinie Dudków. Na świat przyjdzie Klementynka (Karolina Brzosko)! W tym samym czasie, Adela (Izabela Noszczyk) powie prawdę o tym, kto jest autorem książki "Na rozkaz serca". Dudek (Wojciech Wysocki), choć początkowo poruszony tym faktem, szybko całą swoją uwagę skoncentruje na dzielnej żonie (Anna Korcz) i malutkiej córeczce. Zamieszanie, jakie swoim wyznaniem wywołała Adela, bardzo dobrze wpłynie na zainteresowanie "harlequinem". Dudek zostanie nie tylko dumnym - świeżo upieczonym ojcem, ale może autorem prawdziwego hitu?

TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL