Reklama

Początek zwrotów akcji

Serialowe losy bohaterów w pierwszych dwóch tygodniach października z pewnością nie umkną uwadze widzów. Uciekająca panna młoda, świeżo upieczeni rodzice, małżeństwo po zdradzie, to dopiero początek zwrotów akcji, które czekają na nas w serialu.

W kolejnych odcinkach zobaczymy jak Michał (Robert Kudelski) przyznaje się żonie (Ilona Wrońska)do zdrady. Kingę poniosą emocje - najpierw wymierzy mężowi siarczysty policzek, a potem każe się wynieść z domu. Michał przeprowadzi się do Basi i Andrzeja, a przy każdej okazji będzie błagał Kingę o wybaczenie. Jego starania pozostaną bezowocne. Michał, uzmysłowi sobie, że sensem jego życia rodzina. Czy uda się mu przekonać żonę, by mu wybaczyła? To okaże się 14 października, w 1168 odcinku.

W zawodowej karierze Marty Konarskiej (Joanna Jabłczyńska) nie wszystko idzie gładko. Marcin (Marcin Kwaśny), kolega z pracy kradnie jej pomysł na nowy program. Zachwycony szef, wydaje im polecenie szybkiego dopracowania scenariusza. Marta pracuje po godzinach, co jest dla niej dużym obciążeniem, odbijającym się negatywnie na rodzinie.Wkrótce dziewczyna orientuje się, że kolega bierze narkotyki. Jak w tej sytuacji postąpi bohaterka? Czy prawda, że Marcin ukradł jej pomysł wyjdzie na jaw?

Żaneta (Anna Guzik) po rozstaniu z Grzegorzem (Leszek Lichota) próbuje ułożyć sobie życie od nowa. Ziębowie boją się, że synowa wyjedzie z Warszawy. Tymczasem Julian (Maciej Wierzbicki) udaje się na wspólny spacer z Żanetą. Podczas spotkania mężczyzna odbiera tajemniczy telefon. Ktoś grozi mu zemstą za to, jak potraktował jego siostrę. Mężczyzna zaczyna się dziwnie zachowywać. Dowiedziawszy się o tym, że Żaneta ma córkę, nie zjawia się na kolejnym spotkaniu. Jaką zagadkę skrywa tajemniczy adorator? Czy ma to związek z odebranym telefonem?Dowiemy się tego 7 października.

Reklama

W kolejnych odcinkach serialu zobaczymy Maję (Agnieszka Żulewska) i Tadeusza (Jacek Poniedziałek) na ślubnym kobiercu. Dziewczyna ma spore obawy, co do słuszności swojej decyzji. Dowiedziawszy się o tym Igor, rzuca wszystko i przychodzi do kościoła w dniu jej ślubu. Maja, widząc swojego ukochanego rezygnuje ze złożenia przysięgi Tadeuszowi. Tą wzruszającą scenę rodem z filmu "Uciekająca panna młoda"i reakcję Tadeusza, zobaczymy już 12 października.

Spore zamieszanie szykuje się również w rodzinie Dudków. Na świat przyjdzie Klementynka (Karolina Brzosko)! W tym samym czasie, Adela (Izabela Noszczyk) powie prawdę o tym, kto jest autorem książki "Na rozkaz serca". Mimo tego Dudek (Wojciech Wysocki), całą swoją uwagę skoncentruje na żonie (Anna Korcz) i córeczce. Zainteresowanie wydanym "harlequinem"wzrośnie, a on zostanie nie tylko ojcem, ale może autorem prawdziwego hitu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje