Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10041
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pierwszy pocałunek Kingi i Darka!

Wieczorem, 4 maja, dojdzie do pierwszego pocałunku między Kingą (Ilona Wrońska) a Darkiem (Maciej Marczewski)!

Żeby było ciekawiej, w czasie wizyty Darka u Kingi niespodziewanie przyjdzie Michał Brzozowski (Robert Kudelski). Brzozowska na dzień dobry potraktuje go dość obcesowo. Jest przekonana, że nie obejdzie się bez kolejnej awantury.

Reklama

Tymczasem, ku jej ogromnemu zaskoczeniu, Brzozowski nie będzie robił żadnych złośliwości na widok Darka. Mało tego: niespodziewanie zaproponuje, że zajmie się małym Ignasiem (Bartek Kaszuba). To sprawi, że Kinga się rozluźni i zacznie całować się z Darkiem…

W kolejnych odcinkach para jeszcze bardziej zbliży się do siebie. Pech sprawi, że Kinga skręci nogę w kostce. Zostanie więc w domu. Darek wpadnie do niej po pracy i będzie się nią troskliwie zajmował. Przygotuje nawet pyszny obiad. Wieczorem, gdy Ignaś pójdzie spać, Darek postanowi zrobić Kindze masaż.

Atmosfera stanie się coraz bardziej intymna…

Wczesnym rankiem Michał bez zapowiedzi wpadnie po synka. W mieszkaniu zastanie Darka. Jego wygląd nie pozostawi wątpliwości, że nocował u Kingi. Michał nie skomentuje jednak tej sytuacji i wyjdzie z Ignasiem na spacer.

Brzozowska zaś będzie zadowolona, że mąż przestał jej w końcu robić awantury.

Zdradzamy, że Michał tak naprawdę będzie załamany.

- Nie mogę przeżyć tego, że ktoś inny zajął moje miejsce. Tym bardziej że ja wciąż szaleńczo kocham Kingę… - wyzna bratu Andrzejowi.

Czy między Kingą i Michałem już wszystko stracone? Czy związek Brzozowskiej z Darkiem jest poważny?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje