Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9987
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pierwszy krok do zaręczyn

Spór między Żanetą (Anna Guzik) a Wojtkiem (Wojciech Błach) zostanie zażegnany. W ramach przeprosin Szulc wręczy ukochanej czerwone pudełeczko... Poznaj szczegóły!

Zdradzamy, że w 1627. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 10 września) Wojtek poradzi się Włodka (Mieczysław Hryniewicz), co robić, aby między nim a Żanetą nie było ciągłych niesnasek.  

Reklama

- Mężczyzna powinien jednoznacznie dać swojej wybrance do zrozumienia, że naprawdę mu na niej zależy - usłyszy z ust Zięby.

Wojtek weźmie sobie te słowa do serca. Przeprosi Żanetę za swoje zachowanie. Zapewni, że nie jest zazdrosny i szanuje jej pracę. W ramach przeprosin zaprosi ukochaną do siebie na obiad.

Gdy Żaneta pojawi się u niego, będzie pod wrażeniem pięknie wysprzątanego mieszkania i elegancko nakrytego stołu. Jej zdziwienie sięgnie zenitu, gdy na stole pojawi się tarta własnoręcznie przyrządzona przez Wojtka. Głośno zacznie się zastanawiać, skąd taka nagła przemiana w jej chłopaku. Wojtek wyjaśni, że wszystko to jest manifestacją jego uczucia do niej. Po chwili wstanie i uroczyście wręczy Żanecie maleńkie pudełeczko. Wyzna, że zdaje sobie sprawę, iż życie z nim nie jest łatwe, ale zrobi wszystko, żeby była szczęśliwa.

Żaneta, choć bardzo wzruszona, będzie miała obawy, czy nie za wcześnie na tak poważne decyzje. Ku jej zdumieniu, w pudełku - zamiast pierścionka zaręczynowego - zobaczy klucz do mieszkania Wojtka. Żaneta wytłumaczy, że - ze względu na swoją córkę - wolałaby poczekać z przeprowadzką. Postanawia zatrzymać jednak klucz i zastanowić się nad propozycją Wojtka. Szulc zapyta ją, co by zrobiła, gdyby w pudełeczku znalazła pierścionek. Żaneta zaproponuje, żeby sam to kiedyś sprawdził...  

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Na Wspólnej | Wojciech Błach | Anna Guzik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje