Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10765
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ostatni odcinek z niespodzianką dla widzów!

Ola po raz kolejny zażywa amfetaminę, bez której nie potrafi już funkcjonować! Czy młoda Zimińska w końcu się opamięta? Widzowie „Na Wspólnej” przekonają się o tym dopiero jesienią. Dzisiaj bowiem wyemitowany zostanie ostatni premierowy odcinek przed wakacjami. Ale za to ze specjalną niespodzianką dla fanów! Będzie to niecodzienny zwiastun, w którym zobaczymy, jakie emocje czekają na nas jesienią!


Reklama

Młoda Zimińska przed wyjściem na egzamin w panice przeszukuje swoje rzeczy w poszukiwaniu amfetaminy. Bez "wspomagania" ani rusz, dlatego znalezione resztki narkotyku tak bardzo ją cieszą... Po zażyciu "działki" dzwoni do znajomego dilera i zamawia kolejną partię. Diler dostarcza jej narkotyki pod uczelnię, ale ostrzega, że chwilowo nie będzie miał "towaru"...

Ola błaga go, żeby nie wystawiał jej do wiatru - ma sesję i potrzebuje "wsparcia"! Widać, że Zimińska nie ma już żadnych hamulców!

- Ola niewątpliwie straciła zupełnie zdrowy rozsądek i stacza się po równi pochyłej. Czy sięgnie dna? Czy przyzna się sama przed sobą, jak wielki ma problem? Czy posłucha rodziców, którzy wspólnie z nią będą przeżywali horror? Dowiemy się jesienią. - Zapewniam, że emocje sięgną zenitu - a ich zwiastun już dziś! - mówi Tomasz Karpiński, producent serialu.

- Wielkich przełomów możecie się Państwo spodziewać również w życiu Basi, przed którą rozwód i przymus ułożenia sobie życia na nowo. Ale tak atrakcyjna kobieta długo nie będzie szukała nowej miłości... Kto nią będzie? Na pewno wielu z państwa mocno się zdziwi! Spore zmiany czekają również Nicole i Mikołaja, i nie dotyczą one dalszej kariery naukowej - jakby tego oczekiwał Leśniewski - ale... przyjścia na świat ich potomka! Co oznacza, że Roman zostanie "przyszywanym" dziadkiem!

- Ale zapewniam, że to nie jedyna niespodzianka w życiu kultowego bohatera "Na Wspólnej"... Spadek, który otrzyma i związane z nim nieprawdopodobne wydarzenia - to dopiero historia! Jedno jest pewne - śmiechu nie zabraknie! - dodaje producent.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale | Grażyna Wolszczak | Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama