Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10301
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Osiemnastka Oli - będzie klapa?

Wpadnij na osiemnastkę Oli Zimińskiej (Marta Wierzbicka) z "Na Wspólnej"! Tylko tak sprawdzisz, czy to będzie udane party…

Imprezę z okazji osiemnastych urodzin Ola Zimińska zorganizuje u siebie w domu.

Reklama

"Splot pewnych wydarzeń, których na razie nie chcę zdradzać, spowoduje, że moja bohaterka wyprawi skromne - a nie huczne, jak się jej kiedyś marzyło - przyjęcie" - zapowiada Marta Wierzbicka. Odbędzie się ono wśród mnóstwa napompowanych baloników, przy muzyce odtwarzanej z wieży, suchych przekąskach i ciastach domowego wypieku oraz przy bąbelkach szampana.

Jubilatka zaprosi najbliższą przyjaciółkę Anię (Anna Karczmarczyk) i kilku znajomych ze szkoły. Jednym z gości będzie nowy kolega Wojtek (Mateusz Mikołajczyk).

"Moja bohaterka poznała go podczas wakacji, gdy postanowiła zapisać się do organizacji alterglobalistycznej. Wojtek to jej czynny działacz" - tłumaczy Marta Wierzbicka.

Wśród zaproszonych zabraknie chłopaka Oli, Daniela (Michał Tomala). Obrazi się na nią i postanowi tego dnia zostać w domu.

Zdradzamy, że Wojtek zamieni urodziny Oli w całkowitą klapę. Bez pytania przyprowadzi ze sobą kolegów. Chłopcy zachowają się wyjątkowo niekulturalnie. Będą siedzieli z boku i popijali piwo. Nie wykażą najmniejszej ochoty, aby zintegrować się z resztą towarzystwa. To wyprowadzi Olę z równowagi. Humor popsuje jej także natarczywość znajomego, który wyraźnie się do niej przystawia. Podczas imprezy nieustannie będzie próbował zbliżyć się do jubilatki - przytulić i pocałować - jednak bezskutecznie.

W pewnym momencie w drzwiach wejściowych pojawi się… Daniel. Gdy będzie szedł z psem na spacer, wpadnie na chwilę do Oli, żeby złożyć jej życzenia i wręczyć urodzinowy prezent. Ordynarne zachowanie Wojtka sprawi, że młody Brzozowski odwróci się na pięcie i wyjdzie z przyjęcia.

Ta niezręczna sytuacja doprowadzi do tego, że jubilatka już całkiem straci cierpliwość. Wściekła na nowego znajomego bez słowa wyjaśnienia opuści gości i pobiegnie za Danielem. Słowem, ucieknie z własnych urodzin!

Urodzinowe party Oli Zimińskiej zobaczymy w 1263. odcinku "Na Wspólnej".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje