Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10132
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ona ma już męża!

Żaneta w końcu wyznaje Wojtkowi prawdę. Nie może zostać jego żoną, bo... ma już męża! Czy Grzesiek po raz kolejny stanie na drodze szczęścia Żanety? Co jeszcze wydarzy się w 1704. odcinku "Na Wspólnej"? Sprawdź!


Kłamała, że nie żyje...


Wojtek nie może pogodzić się z tym, że ukochana go okłamywała. Ukrywała przed nim, że jej mąż żyje! Żaneta stara się wytłumaczyć swoją skomplikowaną sytuację - jednak Szulc nie chce słuchać!

Reklama

Każe jej odejść... Maria jest zła na Żanetę - uważa, że niepotrzebnie wyznała Wojtkowi prawdę o Grześku!

Ostrowski ma dość bycia pacjentem!


Na oddziale Kamila panika - Ostrowski zniknął! Lekarze i pielęgniarki przeszukują szpital. Okazuje się, że ordynator jest w swoim gabinecie - ubrany w pidżamę zaprasza osłupiałych lekarzy na obchód!

On uważa, że jest już zdrowy i natychmiast chce wrócić do pracy! Na szczęście w szpitalu pojawia się Zuza i pacyfikuje nieznośnego doktora...

Jerzy odkrywa mroczną przeszłość mieszkanek Wspólnej

Weronika przychodzi do Izy z gotowym projektem kalendarza. Roztocka ma pomysł, żeby Jerzy napisał krótką notkę o każdej z kobiet - to podniesie prestiż projektu.

Dudek uważa, że to świetny pomysł. Na początek idzie do Marii - to, co słyszy od niej o przeszłości pań ze Wspólnej wprawia go w prawdziwe osłupienie!


Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale | Anna Guzik | Wojciech Błach | Leszek Lichota

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje