Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10533
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Olka rzuci Wojtka!

Ola Zimińska (Marta Wierzbicka) nareszcie przejrzy na oczy! W końcu rozgryzie Wojtka (Mateusz Mikołajczyk) i przegoni go na cztery wiatry!

Zdradzamy, że w 1268. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 13 kwietnia) Wojtek niespodziewanie odwiedzi Olkę w domu. Dziewczyna - delikatnie rzecz ujmując - nie będzie zachwycona jego wizytą. Da mu to wyraźnie odczuć. Lecz on zachowa się tak, jakby był ślepy i głuchy. W końcu młoda Zimińska nie wytrzyma.

Reklama

- Z nami koniec! - wypali prosto z mostu.

Wojtek zareaguje oburzeniem i irytacją. Zacznie podejrzewać, słusznie zresztą, że Ola wróciła do swojego dawnego chłopaka Daniela (Michał Tomala). Nieoczekiwanie wyskoczy z obelgami pod jej adresem. W tym momencie z pokoju Oli wyjdzie Daniel i - jak na prawdziwego mężczyznę przystało - stanie w obronie swojej dziewczyny.

- Daj raz na zawsze święty spokój Oli! - zażąda stanowczo.

Wojtek jednak nie przestanie i dalej będzie ubliżał dziewczynie. Wtedy Daniel nie wytrzyma i mocno go popchnie. A Wojtek? Przestraszy się nie na żarty, po czym pospiesznie opuści mieszkanie Zimińskich.

Po jego wyjściu Ola mocno przytuli się do Daniela. Będzie dumna i zadowolona, że Brzozowski stanął w jej obronie. Przyzna, że bardzo się myliła, myśląc, że Wojtek jest fajny…

Czy Wojtek raz na zawsze zniknie z życia Olki Zimińskiej?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje