Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10802
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Odlicza dni do matury

Katarzyna Pyszyńska wcielająca się w postać Emilki w "Na Wspólnej", przyznaje, że ciężko jest pogodzić przygotowania do matury z częstą obecnością na planie serialu. Ale dla pasji można zrobić wiele.

Katarzyna Pyszyńska, jak na licealną trzecioklasistkę przystało, będzie podchodzić w maju do egzaminów maturalnych. I nie ukrywa, że wiele trudu wymaga połączenie nauki z występami w "Na Wspólnej".

Reklama

- Od początku nie było łatwo - przystaje. - Miałam tak dużo nieobecności w szkole, że po pierwszym roku grania w serialu musiałam przenieść się do liceum wieczorowego. Na przygotowanie się do matury dostałam miesiąc wolnego na planie, ale poza tym cały czas było bardzo intensywnie, jeśli chodzi o pracę.

Jakie przedmioty wybrała serialowa Emilka? I co zamierza robić po maturze?

- Skupiam się na przygotowaniach z języka polskiego, matematyki i angielskiego - mówi. - To minimum, którego potrzebuję do Akademii Teatralnej. Chodzę na korepetycje, jest ciężko. Ale złożę papiery do kilku szkół aktorskich. To jest moja pasja i robię to, co kocham.

Choć matura tuż tuż, Kasia Pyszyńska już wróciła na plan "Na Wspólnej". Życzymy sukcesów w godzeniu egzaminów z pracą. I oczywiście połamania długopisu!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Pyszyńska | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje