Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10298
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Od ojcostwa do wybaczenia?

​Wbrew temu, co twierdzi Sebastian (Robert Jarociński), Weronika (Renata Dancewicz) wie, kto jest ojcem Kacperka. Skoro nie Petrus, to... Adam (Zbigniew Stryj).


Ujawniamy, że w 1561. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 21 lutego) Weronika w rozmowie z przyjaciółką Basią (Grażyna Wolszczak) wyzna, że choć cieszy się, że to dziecko Adama, nie wie, jak mu o tym powiedzieć. Ma żal do siebie, że wcześniej nie przyszło jej do głowy, że to on może być ojcem i sprawiła mu tyle bólu.
W końcu Weronika zdecyduje się wyznać prawdę, lecz Adam weźmie to za ponury żart. Oznajmi żonie, że jej nie ufa. Wtedy Roztocka pokaże mu wyniki badań DNA, które przyniósł Sebastian. Wytłumaczy mężowi, że Petrus chciał mieć pewność, że nikt mu nie odbierze synka... Adam będzie wstrząśnięty tym, czego się dowie. Oczywiście poprosi o wyjaśnienia lekarza.
- Nigdy nie stwierdziłem kategorycznie pańskiej bezpłodności - usłyszy Roztocki od specjalisty. - Owszem, pana przypadek zdawał się trudny, ale szansa na zostanie ojcem była zawsze.   
Następnie Adam pojedzie się do szpitala, lecz pielęgniarka nie będzie chciała wpuścić go na oddział wcześniaków. Roztocki oznajmi, że jest ojcem dziecka. Weronika potwierdzi słowa męża. Będzie zresztą mile zaskoczona jego wizytą. Adam wzruszy się na widok synka. Spodoba mu się imię, które wymyśliła dla niego Antosia (Gabrysia Jeżółkowska) - Kacperek.
Czy Adam wybaczy Weronice zdradę i wrócą do siebie dla dobra dzieci?
Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama