Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 11120
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Obsada "Na Wspólnej" bez pracy. Aktorzy komentują

Jednak nie wszyscy podzielają obawy gwiazd "Na Wspólnej". Mieczysław Hryniewicz, czyli serialowy Włodek Zięba, jest w nieco lepszej sytuacji. "Nic mi nie obcięli. Pracowałem pół miesiąca i za pół miesiąca policzyli mi taką samą dzienną stawkę jak zawsze. Bardzo mnie tam szanują i złego słowa nie dam powiedzieć" - wyznał "Faktowi". 

Reklama

Przyznał też, że nie wszyscy dostali jednakowe aneksy do umów, więc inni aktorzy mogą być w gorszym położeniu. Hryniewicz nie ukrywa za to, że martwi się trochę o przyszłość serialu. "Odcinki mamy nagrane do końca maja. Mam nadzieję, że produkcja nie upadnie i będziemy kręcili nasz serial tak długo, jak robili "Modę na sukces", choć oczywiście niczego nie można być pewnym" - dodał aktor.

Do swoich słów odniosła się również Sylwia Gliwa. Aktorka zamieściła zdjęcie na swoim Instagramie. "Moja wypowiedź intencjonalnie miała na celu zwrócenie uwagi na fakt, że każdy z nas jest w trudnej sytuacji - firma Fremantle, jak morze innych firm, również. Dla mnie nie ma nic dziwnego i nadzwyczajnego w tym, że na ten trudny czas zawiesiła współpracę, dając do podpisania aneks o zakończeniu współpracy na czas pandemii - jednocześnie zapewniając, że tak szybko, jak to tylko będzie możliwe, wrócimy do współpracy" - napisała w opisie. 

Swoje oświadczenie wystosował też producent "Na Wspólnej" - FremantleMedia Polska: "Priorytetem FremantleMedia Polska jest zapewnienie bezpieczeństwa swoich przedstawicieli, pracowników, współpracowników i podwykonawców zaangażowanych w produkcję serialu 'Na Wspólnej'. Wobec zaistniałego stanu epidemii i realizując wytyczne instytucji państwowych i międzynarodowych, podjęliśmy wspólnie z TVN trudną decyzję o zawieszeniu produkcji serialu. Mając na uwadze regulacje wewnętrzne FremantleMedia oraz oczekiwania partnerów, niezwłocznie po podjęciu decyzji przystąpiliśmy do rozliczania zrealizowanych prac oraz uzgodnienia zasad dalszej współpracy. 

Treść uzgodnień z osobami zaangażowanymi w produkcję jest objęta poufnością. Zaproponowane przez FremantleMedia Polska zasady współpracy mają na celu przede wszystkim zapewnienie możliwości wznowienia produkcji niezwłocznie po ustaniu stanu zagrożenia. Zasady te zostały dobrowolnie zaakceptowane przez uczestników produkcji, a ich przyjęcie nie było warunkiem rozliczenia wykonanych prac. Wyrażamy nadzieję, że już niedługo ekipa produkcyjna wraz ze wszystkimi aktorami 'Na Wspólnej' znów spotka się na planie i będziemy mogli kontynuować produkcję kolejnych odcinków".swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje