Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9987
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy facet dla Kingi

Raz już Kinga wybaczyła zdradę Michałowi, na drugi raczej nie ma co liczyć. Co więcej zraniona zapragnie na dobre zakończyć ten związek rozwodem.

I wszystko wskazuje na to, że już wkrótce znajdzie pocieszenie w ramionach innego mężczyzny. Jej nowego adoratora poznamy w odcinku 1243, który będzie wyemitowany 25 lutego. Kinga pozna go w agencji reklamowej, w której rozpocznie pracę.

Reklama

Ona kobieta po przejściach, on mężczyzna z przeszłością.

Też ma za sobą nieudany związek, więc kto lepiej zrozumie zdradzoną i samotną kobietę?

Już niebawem na ekranie zobaczymy Darka nowego adoratora Kingi, w którego wcieli się Maciej Marczewski.

"Mój bohater to typowy inteligent z sukcesami, otwarty, światowy człowiek. Z Kingą połączą go wspólne przeżycia. Będzie nawet próbował jej pomóc, bo niedawno przez to samo przechodził" - opowiada Maciej Marczewski.

"Oczywiście wszystko zacznie się od koleżeństwa, przyjaźni, ale nie ukrywam, że Darek będzie liczył na coś więcej" - dodaje.

Darek ma spore szanse.

A Ilona Wrońska, odtwórczyni roli Kingi, przyznaje, że Darek będzie miał spore szanse u jej bohaterki.

"Kinga bardzo go lubi, dużo z nim rozmawia, chętnie jada kolacje w jego towarzystwie, a jak się rozwinie ta znajomość, zobaczymy. Ciągle w jej życiu pojawia się jeszcze Michał, który niestety już niewiele może osiągnąć. Sprawa rozwodowa trwa, więc pozostało mu tylko walczyć o syna" - opowiada Ilona Wrońska, której scenarzyści po sześciu latach grania głównie z Robertem Kudelskim, czyli jej serialowym mężem, zafundowali nowego partnera.

"Z Robertem graliśmy od początku serialu, byliśmy zgraną, lubiącą się parą. Zawsze żartowaliśmy, że to najdłuższy związek w naszym życiu. Ale z Maćkiem gra mi się równie fantastycznie, więc mała odmiana nie zaszkodzi" - śmieje się Ilona Wrońska.

Macieja Marczewskiego mogliśmy poznać w filmie "Teraz ja":

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje