Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10791
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowe gwiazdy w "Na Wspólnej"

Julia Kamińska oraz Antoni Królikowski dołączyli do obsady serialu "Na Wspólnej"! Odcinki z ich udziałem będzie można zobaczyć już w lutym na antenie TVN. Była gwiazda "Singielki" i aktor, który rozszyfrował Huberta Urbańskiego w programie "Agent - Gwiazdy" sporo namieszają w życiu serialowych bohaterów!

Julia Kamińska - jako Roma, stażystka w agencji reklamowej - pojawi się u boku Kingi Brzozowskiej (Ilona Wrońska). Przed żoną Michała trudny zawodowo czas - agencja, w której pracuje, walczy o przetrwanie i pozyskanie nowego klienta - potentata biznesowego Różalskiego.

Reklama

Kinga zagrzewa swój zespół do pracy nad kampanią, ale wszystkie dotychczasowe pomysły nie znajdują uznania biznesmena. Podczas ostatniego spotkania z Różalskim zdesperowana Brzozowska decyduje się pokazać projekt Romy.

Okazuje się on strzałem w dziesiątkę! Wymagający klient nie wie jednak o tym, że to nie Kinga jest pomysłodawcą kampanii. Na dodatek Roma wcześniej zrezygnowała ze stażu i zniknęła. Brzozowska ma opory, aby podpisać się pod projektem, którego nie jest autorką...

Jednak przyparta do muru przez swojego szefa, decyduje się na podpisanie umowy.

Nieoczekiwanie Roma wraca do agencji! Czy stażystka wykorzysta sytuację i pogrąży zawodowo Brzozowską?

Duże emocje u widzów z pewnością wywoła Antoni Królikowski, który jako Marcin - nowy nauczyciel fizyki - zostanie zatrudniony w szkole Danuty Zimińskiej.

Przystojny fizyk szybko znajdzie uznanie u nastoletnich uczennic. Dla jednej z nich, Doroty, ten ścisły przedmiot jest prawdziwą traumą...

Dlaczego - po jakimś czasie - chłopak dziewczyny bije nowego nauczyciela fizyki?

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje