Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9975
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa wspólniczka oczaruje Marka!

Danusia Zimińska (Lucyna Malec) będzie miała poważne powody do niepokoju: jej mąż Marek (Grzegorz Gzyl) zauroczy się swoją nową wspólniczką (Matylda Paszczenko)! Czyżby zanosiło się na romans?

Przypomnijmy, że Stefan Dębek (Maciej Kujawski) nieoczekiwanie sprzedał swoje udziały w firmie tajemniczej Milenie Krauss. Tyle że Marek nie będzie mógł się do niej dodzwonić. Nabierze podejrzeń, że cała firma spadnie na jego głowę. Tymczasem mówiąca z obcym akcentem Milena odwiedzi Danutę w 1500. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 2 listopada). Zimińska zadzwoni po Marka, który chwilę później zjawi się w domu.

Reklama

Na jaw wyjdzie, że Milena pochodzi z Brna. Jej mama jest Polką, a ojciec Czechem. Rodzina Kraussów od lat pracuje w branży spożywczej. Zimińscy szybko zorientują się, że kobieta ma duże ambicje dotyczące firmy. Danusia zauważy też, że Marek jest najwyraźniej zauroczony wspólniczką. Oczywiście wzbudzi to jej niepokój.

Okaże się, że nowej wspólniczce nie brakuje odważnych pomysłów. Te jednak wymagają ryzyka i nowych inwestycji. Zimiński będzie starał się ostudzić jej zapał. Zaproponuje, żeby najpierw obejrzała zakład i zapoznała się z realiami firmy.

Zdaduj-zgadula: Czy Marek zakocha się w Milenie i zdradzi Danusię?

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje