Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10225
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa miłość Igora?

Igor Nowak (Kuba Wesołowski) będzie miał dosyć życia w ciągłym zawieszeniu. Dlatego postanowi coś w nim zmienić. Spróbuje swoich sił w dziennikarstwie. Czy przy okazji pozna swoją przyszłą żonę?

Igor podejmie pracę w redakcji, w której pozna pewną uroczą stażystkę Oliwkę (Katarzyna Pierścionek). Para od razu wpadnie sobie w oko...

Reklama

Dla Igora - niedoszłego piłkarza, praca w redakcji będzie dużym wyzwaniem. Mimo początkowego strachu, czy podoła nowemu zadaniu, postanowi nie poddawać się - w końcu wszystko będzie lepsze niż siedzenie w domu.

- Czy mu się jednak uda i czy sprawdzi się jako dziennikarz, to się dopiero okaże - mówi Kuba Wesołowski. - To dla mojego bohatera coś zupełnie innego. Będzie potrzebował czasu, żeby nauczyć się wszystkiego od zera.

Mimo początkowych problemów, naczelny (Janusz Chabior) Igora będzie zadowolony z jego tekstów. Pokątnie będzie się nawet mówiło, że młody Nowak ma szansę zrobić zawrotną karierę, ponieważ szybko uda mu się opanować warsztat dziennikarski.

W dowód uznania, już po miesiącu pracy, naczelny zleci Igorowi szkolenie stażystki, pięknej Oliwki. Dziewczyna będzie wpatrzona w młodego Nowaka jak w obrazek. Mimo że chłopak jest w redakcji od niedawna, będzie go traktowała jak autorytet. Między młodymi szybko nawiąże się nić porozumienia. To z kolei spowoduje, że ich znajomość wyjdzie poza zwykłe koleżeństwo... Jednak czy zrodzi się z tego coś głębszego?

- Ja nic nie wiem na ten temat - śmieje się Kuba Wesołowski. - Tak poważnie - nie chcę odbierać widzom przyjemności oglądania. Przecież najwięcej frajdy jest wtedy, gdy dajemy się zaskoczyć.

Przystojnemu Igorowi nie wiedzie się w miłości. Burzliwy związek z Karoliną zakończył się wyjazdem dziewczyny do Stanów. Swoją wielką miłość - Anię spotkał w szpitalu. Niestety, dziewczyna zmarła. Uli chciał zapewnić dostatnie życie. Ta jednak wybrała innego. Związek z modelką Paulą też był niewypałem. Wyjechał za nią do USA i dowiedział się o jej zdradzie. W samolocie poznał Maję. Szczęście nie trwało zbyt długo. Maja spodziewa się dziecka, ale z innym...

Czy z Oliwką uda mu się stworzyć poważny związek? Po tylu miłosnych rozczarowaniach, przyszedł czas na stabilizację. Może doczekamy się ślubu?

Więcej czytaj w nowym numerze "Świata Seriali".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje