Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 9283
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Noc w towarzystwie przystojniaka z "X Factor"

Marta Wierzbicka, czyli Aleksandra Zimińska z "Na Wspólnej", spędziła noc w towarzystwie przystojnego Norwega! Co na to jej chłopak?

Marta Wierzbicka uwielbia dobrą muzykę, szampańską zabawę i przystojnych chłopaków. Nic dziwnego, że na imprezie zorganizowanej z okazji finału pierwszej polskiej edycji programu "X Factor" młodziutka aktorka czuła się jak ryba w wodzie. Marta, która jest wielką fanką "X Factora", nie kryje, że z całego serca kibicowała Matsowi Meguenni.

Reklama

Norweg urzekł ją przede wszystkim wspaniałym głosem, ale też zauroczył wyglądem i sposobem bycia. Właśnie u jego boku gwiazdka bawiła się w niedzielną noc w jednym z warszawskich klubów.

Maciek, chłopak Marty, nie miał nic przeciwko temu, że jego ukochana z rozmarzeniem zerkała w stronę przystojniaka z Norwegii. Ale też nie odstępował Marty nawet na krok i pilnował, by jego dziewczyna nie zapomniała, że to właśnie z nim - a nie z Matsem - przyszła na imprezę!

Marta Wierzbicka skorzystała z okazji, że mogła poznać Matsa, aby pozować z nim do wspólnych zdjęć, pogratulować występów w show i dokładnie wypytać o plany na najbliższą przyszłość. Ale nic więcej! Maciek może odetchnąć z ulgą!

Dowiedz się więcej na temat: Marta Wierzbicka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje