Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10298
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Nie zniknę z waszego życia!"

Adam (Zbigniew Stryj) spotka się oko w oko ze swoim rywalem Sebastianem (Robert Jarociński). Co z tego wyniknie?Zdradzamy, że w 1569. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 6 marca) Weronika (Renata Dancewicz) pokaże mężowi łóżeczko, które kupiła dla ich wspólnego - jak się niedawno okazało - synka. Roztocki zaoferuje się je złożyć. Gdy zostanie sam, w mieszkaniu niespodziewanie zjawi się Sebastian. Szyderczo pogratuluje Roztockiemu, że to on okazał się ojcem Kacperka.

Reklama


- Musisz być teraz bardzo szczęśliwy - Petrus będzie kpił z Adama. - Lecz pamiętaj, że ja nie zniknę z waszego życia! Antosia jest moją córką i zamierzam się z nią widywać tak często, jak dotychczas. Adam zdenerwuje się i każe wynieść się rywalowi. Po powrocie Weroniki opowie jej o wizycie Petrusa, ale nie poda szczegółów ich rozmowy.

Zgodzi się za to pojechać następnego dnia z żoną po synka. Wychodząc, odda jej klucze. Roztocka poprosi, żeby je zatrzymał, bo mogą mu się jeszcze przydać. Adam oznajmi, że nie będzie przychodził podczas jej nieobecności i zostawi klucze...


Nigdy jej już nie zaufam!


Gdy Roztoccy odbiorą Kacperka ze szpitala, Antosia będzie zachwycona i z zapałem zacznie opowiadać braciszkowi o sobie, mamie i tacie. O tym, że będą razem mieszkać. Adam zmiesza się. Weronika zaś będzie miała w oczach błysk nadziei!  


W spór Roztockich włączy się Basia (Grażyna Wolszczak). Zadzwoni do Adama i poprosi go o spotkanie. Roztocki umówi się z nią w parku.  


- Choć Weronika popełniła fatalny błąd, powinieneś jej przebaczyć - poradzi przyjacielowi Brzozowska.

- Macie dziecko, którego pragnęliście tyle lat i które potrzebuje ojca.         

- Po tym, co zrobiła Weronika, nigdy jej już nie zaufam! - stwierdzi gorzko Roztocki.

- Zawsze będę ją sobie wyobrażał w ramionach Sebastiana.
Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale | zdrada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje