Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10035
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nicole chce wracać do USA!

Nicole podjęła decyzję - wraca do USA! Nie zamierza dłużej prosić Mikołaja, by był ojcem dla swojego dziecka. Sama je wychowa, z dala od niego... Roman i Honorata są w szoku. Protestują, ale bezskutecznie... Nicole kupuje bilet i planuje wylot. Roman zamierza przemówić do rozsądku Mikołajowi. Czy mu się uda? Zobaczymy już w dzisiejszym odcinku.

Honorata (Aleksandra Konieczna) i Roman (Waldemar Obłoza) zapewniają Nicole (Maria Niklińska), że zawsze może na nich liczyć i uważać ich dom za swój. Nicole jest wzruszona ich propozycją. Jednak nie chce zostawać w Polsce. Uważa, że po tym, co usłyszała od Mikołaja, najlepiej zrobi gdy wróci do swojej mamy w USA.

Leśniewska przychodzi do syna i robi mu awanturę. Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) utrzymuje, że Nicole wrobiła go w dziecko. Twierdzi, że od miesiąca nakręcała się na maleństwo i pewnie dlatego przestała się zabezpieczać. Jest zaskoczony kiedy dowiaduje się od mamy, że Nicole jest już w ósmym tygodniu ciąży! Ale zdania nie zmienia...

Reklama

Teraz z Mikołajem postanawia osobiście rozmówić się Roman. Mężczyźni spotykają się w barze na Wspólnej. Hoffer opowiada chłopakowi, jaki był spanikowany, kiedy pierwszy raz miał zostać ojcem... Mikołaj bezceremonialnie przerywa Romanowi. Między nimi dochodzi do ostrej kłótni, po której wkurzony Leśniewski wychodzi z baru! Tymczasem Nicole kończy się pakować...

Czy to naprawdę koniec małżeństwa Mikołaja i Nicole? Odpowiedź na to pytanie już w najbliższych odcinkach "Na Wspólnej".


Dowiedz się więcej na temat: Maria Niklińska | seriale | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje