Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10046
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Naszyjnik od Igora

Ewa (Ewa Gawryluk) przywiezie Magdzie (Karolina Nolbrzak) z Manchesteru podarunek od Igora (Kuba Wesołowski). Czy dzięki naszyjnikowi niewierny Nowak zdoła odzyskać Żebrowską?


Reklama

Ujawniamy, że Ewa wraz z Julką (Lena Jonik) wrócą do Polski w 1776. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 10 czerwca). Magda wyjdzie na lotnisko, aby przywitać ją i córeczkę. Towarzyszyć będzie jej Kazik (Dobromir Dymecki).

Jak łatwo się domyślić, Hofferowa będzie zawiedziona, że niedoszła synowa przyszła na lotnisko w towarzystwie swojego nowego adoratora.  Kiedy zostaną na osobności, Ewa wręczy Żebrowskiej prezent od Igora. Lecz Magda wcale nie ucieszy się z podarunku. Ba, nawet go nie rozpakuje!

Tymczasem Ewa poinformuje, że Igor postanowił wrócić do kraju. Co na to Żebrowska?

- Nie obchodzą mnie jego plany! - powie rozdrażniona. - Owszem, mamy razem dziecko, jednak oprócz tego nic już nas nie łączy. Teraz jestem z Kazikiem.

W tym samym odcinku Kazik przyniesie Magdzie jej indeks i pogratuluje zdania wszystkich egzaminów. Z zaciekawieniem zacznie przyglądać się nierozpakowanemu wciąż prezentowi od Igora. Magda pozwoli mu sprawdzić, co jest w środku. Uzna najpewniej, że to jakaś banalna pamiątka z Anglii. Jakież będzie jej zaskoczenie, kiedy okaże się, że to piękny naszyjnik? Kazik przyzna, że jest nieco zazdrosny. Poprosi ukochaną, żeby powiedziała mu, dlaczego rozstała się z Igorem.

- Nie chciałbym popełnić tych samych błędów, co mój poprzednik - wyjaśni.

Jednak Magda nie zechce rozmawiać z nim na temat...   

Czy Igor ma jeszcze jakiekolwiek szanse u Magdy? A może to Kazik jest mężczyzną jej życia?

Tajemnicza śmierć "Na Wspólnej"! Magda odejdzie na zawsze! Czy przed śmiercią zdąży zaznać miłości?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje