Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9895
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Najpierw praca, potem urlop

Małgorzata Socha zaangażowała się ostatnio w mnóstwo projektów. Nie narzeka jednak na brak wolnego, bo - jak twierdzi - praca ją odpręża. Oczywiście, gdy tylko będzie ku temu okazja, z chęcią wybierze się na urlop.

Małgorzata Socha poza zdjęciami na planie serialu "Na Wspólnej", w którym od wielu lat wciela się w postać Zuzy Leszczyńskiej, zaangażowała się również w projekty filmowe.

Reklama

- Niedawno zakończyłam pracę na planie filmu Czarka Pazury pt. "Weekend" - mówi aktorka. - W myśl zasady - coś się kończy, coś zaczyna - teraz biorę udział w zdjęciach do produkcji w reżyserii Krzysztofa Lampki pt. "Na ostrzu noża", gdzie partnerować mi będzie Tomek Karolak. Zapowiada się urocza, obyczajowa komedia, opowiedziana ciepło i z humorem, o tym, jak przez żołądek trafić do serca. Równocześnie gram w remake'u komedii "Och, Karol". Wystąpię jako jedyna legalna narzeczona Karola (Piotr Adamczyk), posiadającego urok, któremu nie sposób się oprzeć. Gdy skończę wszystkie projekty filmowe, chciałabym wyjechać na urlop. Jeśli się jednak nie uda, to trudno. Będę odpoczywała w domu. Aktorstwo nie jest dla mnie na tyle męczącym zajęciem, abym musiała od niego spektakularnie wypoczywać. To ono daje mi właśnie mnóstwo energii i napędza do działania.

Czy jest takie miejsce, które aktorka chciałaby szczególnie odwiedzić?

- Całe mnóstwo! Bardzo dużo dobrego słyszałam ostatnio o Portugalii. Kto wie, może pojadę tam już w tym roku?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje