Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10325
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na zawsze razem?

Przypadkowe spotkanie bohaterów z odległych światów. Spojrzenie, gest, słowo zapadające w pamięć... Potem rodzi się uczucie. Teraz Małgosia i Piotr biorą ślub!

Kobieta po przejściach to Małgosia Zimińska (Anna Kerth), a mężczyzną z przeszłością jest Piotr Czubak (Maciej Jachowski). Ich związek budził zastrzeżenia bliskich, ale uczucie zwyciężyło.

Reklama

Małgosia i Piotr stanęli na ślubnym kobiercu. Scenę ceremonii nakręcono w warszawskim kościele pw. św. Antoniego Padewskiego, a odcinek, w którym ją zobaczymy, będzie emitowany na początku września. Świadkami zostali Ola (Marta Wierzbicka) i Daniel (Michał Tomala). Wśród weselnych gości nie mogło oczywiście zabraknąć rodziców pary młodej, Igora, Zuzy, Ewy oraz Kamila.

- Jako romantyk czuję się świetnie w roli księcia z bajki. To pierwszy ślub w moim życiu, ale jakoś nie jestem zestresowany. Poza tym to znakomity trening. Przynajmniej w życiu prywatnym nie będę musiał robić próby ceremonii - mówi Maciej Jachowski.

Jego serialowa wybranka była zdecydowanie bardziej przejęta.

- Małgorzata jest rozwódką - mówi Anna Kerth. - Kiedy pierwszy raz brała ślub, też wierzyła, że jest to mężczyzna na całe życie. Na pewno jest bardzo zakochana w Piotrze. Urzekło ją to, że jest konkretny, ma swoje zasady i jest tradycjonalistą. Myślę, że to przeciwności przyciągnęły ich do siebie i wprowadziły w ich życie odrobinę bajkowości.

Czy sakramentalne "tak" okaże się dla Gosi historią z happy endem?

Beata Banasiewicz

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje