Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10693
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Zuza zostanie modelką!

Hofferowa (Małgorzata Socha) wybierze się na rozmowę kwalifikacyjną do firmy architektonicznej. Wypadnie na niej świetnie. Pracodawca będzie pod ogromnym wrażeniem jej pewności siebie. W drodze do kadr zabłądzi i zupełnie przez przypadek trafi na casting do reklamy...


Reklama


Zanim zdąży się zorientować, będzie pozowała do zdjęć. Kilka dni później Zuza odbierze telefon i dowie się, że ma przyjść na spotkanie w sprawie kontraktu.

Gdy zjawi się w firmie architektonicznej, okaże się, iż kobieta, z którą rozmawiała przez telefon, nie jest tam zatrudniona. A na dodatek stanowisko, o które ubiegała się żona Kamila (Kazimierz Mazur), zostało już obsadzone.

Załamana dziewczyna wróci do domu, gdzie mąż i Ula będą czekać z uroczystym obiadem. Zuza wyjaśni im, że niestety tym razem się nie udało. Jednak chwilę później rozdzwoni się jej telefon.

Kobieta, z którą Hoffer rozmawiała poprzedniego dnia, zrobi jej awanturę, że nie zjawiła się na umówionym spotkaniu. Do skołowanej Zuzy dopiero po chwili dotrze, że rozmawia z szefową agencji modelek, Irminą Krasecką, a poranne spotkanie miało dotyczyć jej udziału w reklamie.

Kilka dni później kobieta zaproponuje żonie Kamila stały kontrakt. Będzie chciała ją reprezentować i walczyć o lukratywne zlecenia.

Hoffer weźmie to początkowo za dobry żart, ale później z chęcią przystanie na propozycję.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje