Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10886
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Zniknij raz na zawsze!

Daria (Patrycja Topajew) postanowi za wszelką cenę nie dopuścić do rozstania Sławka (Mariusz Słupiński) i chorej na raka Renaty (Marta Jankowska). Tani (Olha Bosova), kochance swego ojca, zaproponuje zapłatę w zamian za zniknięcie z życia ich rodziny!

Ujawniamy, że w 3093. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 22 września w TVN) Dziedzic przeprosi córkę za to, że ostatnio był wobec niej agresywny i chciał ją uderzyć. Spróbuje spokojnie i rzeczowo przedstawić Darii sytuację ze swego punktu widzenia.

Miłość silniejsza niż wszystko

Reklama

- Naprawdę nie zamierzałem okłamywać Renaty! - zapewni Sławek. - Lecz kiedy miałem wyznać jej całą prawdę, dowiedziałem się, że ma nowotwór. Uznałem więc, że to nie najlepszy moment na szczerość. Uwierz mi, próbowałem zapomnieć o Tatianie, ale uczucie do niej okazało się silniejsze niż wszystko!

Dziedzic obieca, że załatwi sprawę jak należy. Tymczasem poprosi córkę o wyrozumiałość i o to, żeby przestała mu docinać na każdym kroku.

Jak na ironię, w tym samym odcinku Maria (Bożena Dykiel) i Włodek (Mieczysław Hryniewicz) poinformują Sławka i Darię, że poprosili Tatianę o pomoc w znalezieniu kogoś, kto opiekowałby się Renatą po wyjściu ze szpitala. Chwilę później Ukrainka pojawi się w barze Ziębów i oznajmi, że jej znajoma, która jest pielęgniarką, może zajmować się Kraszewską.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje