Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10678
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Zmiana płci po raz pierwszy w polskim serialu!

TVN łamie kolejne tabu! Stacja zdecydowała się wyemitować odcinek "Na Wspólnej", w którym scenarzyści jako pierwsi w historii polskich seriali, zdecydowali się poruszyć kontrowersyjny temat zmiany płci. Okaże się, że Lena (Wiktoria Owczarek), uczennica Norberta (Michał Malinowski), czuje się mężczyzną i pragnie, by wszyscy traktowali ją jak chłopaka.

Owczarek jako pierwszy dowie się, że Lena w przyszłości będzie mężczyzną. Uczennica wyzna mu to w swojej pracy, dodając, że w końcu nikt nie będzie się z niej naśmiewał i wyzywał od babochłopów...

Brawa za szczerość!

Reklama

Ujawniamy, że w 2935. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 3 września w TVN) Norbert podziękuje swoim wychowankom za to, że większość z nich poważnie podeszła do zadania w ramach lekcji wychowawczej i szczerze napisała, jak widzi siebie w przyszłości.

Nieoczekiwanie Lena poprosi o oddanie jej pracy. Wyjaśni, że dopiero po wyjściu od wychowawcy dotarło do niej, że to, co napisała, nie było do końca przemyślane. Tym bardziej że Kris (Antoni Sztaba) cały czas jej dokucza, przekręcając jej słowa tak, jakby wypowiadał je mężczyzna.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje