Reklama

"Na Wspólnej": Zięć Ziębów wda się w romans?

Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że Sławek (Mariusz Słupiński), zięć Marii i Włodka Ziębów (Bożena Dykiel i Mieczysław Hryniewicz), ma ochotę na skok w bok z Ukrainką Tatianą (Olha Bosova). Czy zdradzi z nią Renatę (Marta Jankowska)?

Zdradzamy, że w 3059. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 22 kwietnia w TVN) Daria (Patrycja Topajew) zauważy, że coś niedobrego dzieje się między jej ojcem Sławkiem a Renatą. Domyśli, że powodem tego najprawdopodobniej jest niezdrowa zażyłość Dziedzica z Ukrainką Tanią. Wprost zapyta o to tatę. On - jak rażony prądem - stanowczo zaprzeczy.

Zadurzył się w innej

Sama Kraszewska zwierzy się swojej matce z problemów małżeńskich. Przytomnie oceni, że wszystko wskazuje na to, że Sławek zadurzył się w Tani. Nie będzie świadoma tego, że Uszakowa słyszy jej wyznania.

Kiedy jakiś czas później Dziedzic przyjdzie do baru przy Wspólnej i poprosi kobietę o chwilę rozmowy, ona jasno da mu do zrozumienia, że między nimi nigdy nic nie będzie. Sławek poczuje wyraźne rozczarowanie. Mimo to zapewni, że nadal będzie informował ją o postępach w śledztwie w sprawie śmierci jej brata.

Reklama

Zwolni się z baru

Idąc za ciosem, Tania zwolni się z pracy w barze. Obieca Marii, że niedługo znajdzie sobie też jakieś inne mieszkanie i wyprowadzi się od Ziębów.

Tego samego wieczora Renata przeprowadzi szczerą do bólu rozmowę ze Sławkiem dotyczącą ich związku. Przejęty jej słowami Dziedzic mocno przytuli żonę i przysięgnie, że absolutnie nie zamierza od niej odejść. Następnego dnia podczas romantycznej kolacji poprosi ją, żeby spróbowali naprawić swój związek. Czy to w ogóle jest jeszcze możliwe?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL