Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8599
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Zemsta Gessler

Już dziś wielki debiut telewizyjny Ziębów - emisja odcinka "Kulinarnych Ewolucji" realizowanego w ich barze! Włodek i Maria zapraszają do siebie całą rodzinę. Niestety, odcinek nie wszystkim się podoba... Maria stwierdza, że pokazano ją jako wredną zołzę! Jest pewna, że to zemsta Magdy Gessler!


Reklama

Rodzina Ziębów zasiada przed telewizorem, żeby obejrzeć odcinek "Kulinarnych Ewolucji". Emocje sięgają zenitu! Wszyscy są bardzo podekscytowani widząc siebie na ekranie.

Kompletnie inne odczucia ma Maria... Uważa, że program został tak zmontowany, żeby przedstawić ją w możliwie najbardziej niekorzystnym świetle! A mówiąc wprost - zrobiono z niej apodyktyczną zołzę!

Maria ocenia to jako wielką niesprawiedliwość i haniebną manipulację. Jak ona teraz pokaże się przyjaciołom ze Wspólnej?

Czy Ziębowa będzie chciała wyjaśnić to zniesławienie z Magdą Gessler? Czy jednak pójdzie następnego dnia do baru z podniesioną głową? I wreszcie - czy emisja odcinka pomoże wyjść Ziębom z kryzysu finansowego?

Odpowiedzi na wszystkie pytania już w dzisiejszym odcinku "Na Wspólnej"! Zapraszamy do oglądania serialu o 20.10 na antenie TVN!

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Magda Gessler | Bożena Dykiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje