Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10529
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Zdybicka w ciąży! Czy Maks ją wystawi?

Maks (Adam Fidusiewicz) jest w szoku - największa femme fatale "Na Wspólnej - Zdybicka (Anna Samusionek) odchodzi od niego! Kobieta uważa, że jest dla niej zbyt... niedojrzały.


Reklama

Ilona jest całkowicie pewna swojej decyzji. Plan zemsty Maksa za celowe zrujnowanie Budmaksu zaczyna się walić... Jednak Brzozowski nie chce się poddać. Przychodzi do biura Zdybickiej i wyznaje Ilonie, że ją kocha i że chce spędzić z nią życie. Zostaje ciepło przyjęty...

Następnego dnia Maks budzi się po namiętnej nocy ze Zdybicką i... chce udusić kochankę! Powstrzymuje się w ostatniej chwili. Kiedy Ilona się budzi, Brzozowski zaczyna realizować swój plan - mówiąc o ratowaniu ich firmy proponuje wręczenie łapówki. Zdybicka jest zaskoczona i zdezorientowana.

Ilona znowu zaskakuje Maksa - zachowuje się jakby przeszła kompletną przemianę. Jest dla niego miła i oddana - po prostu... zakochana! Brzozowski jest jednak twardy. Podstępnie podsłuchuje rozmowę Ilony, która umawia się na wręczenie łapówki.

Kiedy Zdybicka wyjeżdża, Maks walczy ze sobą - powiadomić CBA, czy nie? Nie wie, że Ilona właśnie ze wzruszeniem ogląda swoje... USG ciąży!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama