Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10699
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Zdybicka nie żyje?! Maks rozpocznie nowe życie

Pielęgniarka Kamila (Anna Przygoda), którą Maks (Adam Fidusiewicz) zatrudni w charakterze opiekunki dla swojego synka Wiktora (Michałek Szyszkowski), błyskawicznie skradnie serce nie tylko malucha, ale także jego tatusia.


Kamila wypytuje o Ilonę

Reklama

Już od pewnego czasu Maks może liczyć na pomoc Kamili w opiece nad swoim synkiem. Dziewczyna zjawia się właściwie zawsze, gdy Brzozowski traci cierpliwość, doskonale radzi sobie z maleństwem, a poza tym coraz bardziej podoba się młodemu ojcu.

Dlatego też proponuje on pielęgniarce, by zajęła się opieką nad Wiktorkiem na stałe. Kamila chętnie przystaje na jego propozycję. Najwyraźniej ona też jest zainteresowana przystojnym biznesmenem.

Pewnego dnia, gdy opiekuje się maleństwem, przez przypadek znajduje stare rysunki Maksa. Jest zadziwiona i zachwycona.

Jej szczególną uwagę przykuwa portret kobiety, czyli Ilony. Zaintrygowana pielęgniarka delikatnie wypytuje Brzozowskiego o to, kim jest piękność.

Maks z pewnym ociąganiem tłumaczy, że Zdybicka jest matką Wiktora, ale niestety nie zna jej obecnych losów. Wiele wskazuje na to, że kobieta nie żyje. Kamila jest mocno poruszona...

Zbliżą się do siebie

Brzozowski decyduje się zaproponować uczynnej niani stworzenie związku. Dziewczyna jest na tak, ale jednocześnie dopadają ją wątpliwości, czy powinna kontynuować pracę u Maksa.

By wszystko stało się jasne, wspólnie ustalają formalne zasady łączących ich relacji. Lecz i tak je łamią, i to bardzo szybko.

Dowód? Maks i Kamila lądują razem w łóżku. Czy Miłkówna zechce zostać mamą małego Wiktorka?

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje