Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10119
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Żaneta i Wojtek przejdą małżeński kryzys

Anna Guzik, czyli Żaneta Szulc z "Na Wspólnej" zdradziła nam, że już wkrótce jej małżeństwo czeka ogromny kryzys. Wszystko przez piękną bizneswoman...


ReklamaŻaneta zagrożona! Anna Zagnie parol na Wojtka!

Do stałej obsady "Na Wspólnej" dołączyła 40-letnia obecnie Monika Kwiatkowska, szerokiej widowni serialowej znana między innymi jako Monika Banach-Biernacka z niezapomnianej telenoweli "Złotopolscy".

Poznamy ją jako Annę Różańską, która pojawi się w wątku Żanety (Anna Guzik-Tylka) i jej męża Wojtka (Wojciech Błach).

Pewnego dnia Miro prosi Wojtka o przysługę - trzeba podwieźć jego stałą klientkę do Poznania. Szulc zgodzi się pomóc przyjacielowi i tym samym pozna Annę - zimną, nieprzystępną, choć... bardzo atrakcyjną bizneswoman!

Nowa bohaterka zostanie przedstawiona nawet małej Mani (Zuzia Kaszuba), czyli córeczce Szulcowej i Grzegorza Zięby (Leszek Lichota).

Marysia Ziębówna nie polubi znajomej tatusia. Czyżby intuicyjnie wyczuwała, że bizneswoman zagnie parol na Wojtka i będzie usiłowała rozbić jego szczęśliwą dotąd rodzinę?

On sam na początku oceni, że Anna jest niemiła i nieprzystępna, ale z czasem zmieni o niej zdanie. Bizneswoman zgłosi się też do Szulca na kurs jazdy. Kobieta stwierdzi, że prowadziła już auto. Bardziej niż jazdą będzie jednak zainteresowana swoim instruktorem... Co na to wszystko Żaneta?!

Wojtek w końcu przejdzie z Anną na "ty". Pewnego dnia ich lekcję przerwie telefon od chorej Żanety - mąż musi odebrać Manię ze szkoły. Jedzie tam razem z kursantką.  Cała trójka idzie na lody. Gdy Żaneta dowiaduje się o wyjściu z Anną jest bardzo zdenerwowana...

Szulc wyraźnie poczuje, że Anna zaczyna przekracza granice przyjaźni i w końcu zrezygnuje ze szkolenia kobiety. Różańska będzie wzburzona - zechce się spotkać i wszystko wyjaśnić. Wojtek oznajmi jej, że rodzina jest dla niego najważniejsza! Anna wytłumaczy, że nie chce rozbijać jego małżeństwa, chce tylko mieć z nim dziecko!

10 rok na Wspólnej

Anna Guzik jako Żaneta na naszych ekranach gości już 10 rok. Jej bohaterka przeżywała wzloty i upadki. Była niechcianą narzeczoną, później kochaną żoną, by na końcu zostać porzuconą i znów odnaleźć miłość u boku innego mężczyzny.

Postać przeszła też dwie duże metamorfozy - od prostej wiejskiej dziewczyny do asystentki w biurze senatora, oraz od pulchnego i nieznającego się na modzie kopciuszka do szykownej i eleganckiej damy.

Na przestrzeni tych lat zmieniła się też sama aktorka. Transformacja Anny Guzik wzbudziła spore zainteresowanie mediów. Tabloidy rozpisywały się na temat rzekomej choroby gwiazdy i jej dramatycznego schudnięcia. A jak było naprawdę?

Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje