Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10297
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Wszystko skończone!

Wice (Jadwiga Gryn) trudno będzie przyjąć do wiadomości, że Igor (Kuba Wesołowski) zakończył ich romans i wybrał życie u boku Elżbiety (Paulina Chapko). Co zrobi, by go odzyskać? I z jakim skutkiem?

Ujawniamy, że w 2409. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 11 stycznia o godz. 20.15 w TVN) Wika od wczesnego rana zacznie wydzwaniać do Igora, lecz on nie odbierze od niej telefonu. Okłamie za to Elżbietę, że to ktoś z firmy ubezpieczeniowej. Marcinkową zirytuje nachalność telemarketera.

Reklama

Kiedy Nowak zostanie sam, oddzwoni do byłej kochanki i zrobi jej wymówki. Szymańska stwierdzi, że nie może bez niego wytrzymać. Będzie błagać Igora, żeby się z nią spotkał. Jednak on okaże się nieczuły na jej łzy. Oznajmi, że między nimi wszystko skończone. Przyzna, że popełnił błąd, ale zrozumiał, co jest dla niego naprawdę ważne. Poprosi Wikę, żeby zostali przyjaciółmi. Ona ze złością odrzuci jego propozycję.

W tym samym odcinku Igor zwierzy się Marcie (Joanna Jabłczyńska), że Wika nie przyjęła do wiadomości tego, co jej powiedział i wciąż liczy, że jeszcze do niej wróci. Zapewni, że nie dał jej żadnych szans na to, że tak się może stać. Wtedy Konarska uświadomi przyjacielowi, że nawet negatywna reakcja z jego strony podtrzymuje w niej nadzieję. Doda, że powinien definitywnie zniknąć z życia Wiki i konsekwentnie się tego trzymać. Tylko wtedy kobieta zdoła uporać się z uczuciem, które czyni ją nieszczęśliwą.

Po przyjściu do redakcji nowa sekretarka wręczy Igorowi zostawioną przez Wikę przesyłkę - tomik wierszy z jej osobistą dedykacją. Nowak wrzuci książkę na dno szuflady.

Elżbieta i Julka (Maja Oświecińska) będą bawić się w najlepsze, gdy Igor wróci do domu. Pozwolą mu się przyłączyć. Tymczasem Wika będzie u siebie oglądać zdjęcia Nowaka. Zapytana przez syna, dlaczego wujek już ich nie odwiedza, zapewni, że niebawem do nich przyjdzie...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje