Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10515
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Wpędzi męża do grobu?

Intrygi Romy doprowadzą Maćka do kolejnego zawału!

Gdy Kinga (Ilona Wrońska) poinformuje Maćka (Rafał Sisicki), że to Roma (Julia Kamińska) wysłała maila do Iwa (Jakub Wieczorek) ze swojego adresu, były szef jej nie uwierzy. Brzozowska uświadomi byłemu wspólnikowi, że powinien zacząć myśleć racjonalnie i zmierzyć się z prawdą.

Reklama

Domagała zażąda więc wyjaśnień od żony. Roma bez najmniejszych wyrzutów sumienia przyzna się o winy. Powie, że zrobiła to dla dobra firmy.

Maciek nie będzie mógł uwierzyć w to, co słyszy. Wykrzyczy, że Lenarska zniszczyła to, co budował z Kingą przez lata. Zdenerwowany każe jej iść do Brzozowskiej i osobiście ją przeprosić.

Roma powie, że nie zamierza tego zrobić. Nagle Maciek upadnie nieprzytomny na podłogę. Lenarska nie przejmie się tym zbytnio. Dopiero gdy w pokoju zjawi się Bartek (Piotr Witkowski) i uświadomi jej, że trzeba zadzwonić po pogotowie, nieśpiesznie chwyci za telefon.

Przy karetce na pokaz zaleje się łzami. Bartek zapyta ją, dlaczego od razu nie zadzwoniła po pomoc. Roma histerycznie odpowie, że była w szoku i nie wiedziała, co robić...

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje